У Кембриджському університеті, в рамках щорічного конкурсу Cambridge Best Bums Competition, обрали кращі студентські сідниці.
Про це передає Daily Mail.
Фіналістами стали п'ятеро дівчат і п'ять хлопців, які навчаються в університеті.
"Згідно з правилами конкурсу, учасники повинні були надати свої знімки в нижній білизні або ж повністю оголеними. Наголошується, що 9 з 10 фіналістів вибрали другий варіант", - пише видання.
Незвичайний конкурс організувала студентська газета The Tab. Голосування за найкращі сідниці проходило на сайті видання. Там же розміщувалися фотографії учасників конкурсу.
Тарифи на світло хочуть підняти: українцям пояснили, чому вони мало платять
В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається
ПриватБанк запровадить нові ліміти на готівку: яку суму дозволять зняти з картки
ПФУ перевірить майно та покупки громадян: кому доведеться виживати без субсидії
Варто відзначити, що студенти змагаються між собою вже вчетверте. Цей захід регулярно критикують феміністки, які звинувачують організаторів у сексизмі.
Раніше Cambridge Best Bums Competition носив іншу назву - Rear of the Year ("Зад року"). Перейменувати конкурс довелося у зв'язку з претензіями у сфері авторських прав.
Читайте також: Оголена модель, що займається йогою, стала зіркою Інтернету (фото)
Як виявилося, такі змагання існували в Англії з 1976 року.
Нагадаємо, Кембриджський університет - вищий навчальний заклад у Великобританії, один з найстаріших (другий після Оксфордського університету) і найбільших вузів у країні.