Російський музикант, лідер групи "Акваріум" Борис Гребенщиков зіграв на гітарі в переході московської підземки.
Гребенщиков разом з відомим ірландським флейтистом Брайаном Фіннеганом зіграв такі свої хіти як "Ну-ка мечи стаканы на стол" і "Мама, я не могу больше пить" на станції метро "Тургенєвська".
За даними ЗМІ, виступ лідера "Акваріума" в переході проходив в рамках спецпроекту, який організував російський телеканал "Дождь".
При цьому перехожі зупинялися не тільки для того, щоб послухати пісні, а й щоб кинути Гребенщикову гроші за гру.
Читайте також: Як закінчити війну між Україною та Росією - версія БГ
За вхідні дзвінки доведеться платити: Lifecell попередив про зміни
"Бусифікації" більше не буде? Суд заборонив ТЦК "пакувати" чоловіків
ПриватБанк запровадив нові правила: власники карток можуть втратити доступ до рахунків
Трьом українським містам загрожує затоплення: які населені пункти підуть під воду
Відео пісень опублікував на відеохостингу Youtube російський журналіст Геннадій Авраменко.
Нагадаємо, 15 грудня в Києві очікується концерт Бориса Гребенщикова і його групи "Акваріум". На виступі музиканти виконають пісні з нового альбому "Сіль", який вони записували в Санкт-Петербурзі, Лондоні та Лос-Анджелесі. На думку експертів, це кращий альбом групи. До нього увійшло 10 пісень.