Компанія Joseph's Toiletries зі Швейцарії продає продукт, який вона називає туалетним папером наступного покоління. Виріб отримав назву The Standard.
Про це повідомляє Daily Mail.
Компанія запевняє, що їх туалетний папір "найм'якіший і абсорбуючий у світі". Тільки з таким папером, за їхніми словами, найвишуканіший клієнт може отримати те, що в компанії описують як "виняткову м'якість".
Швейцарці відійшли від стереотипів. Вони випускають її не у вигляді знайомих усім рулонів. Папір розділили на індивідуальні листи. Все це упаковано в коробку з фірмовим логотипом компанії.
За відповідну розкіш доведеться заплатити кругленьку суму. Ціна люксового туалетного паперу становить 876 євро. Вона за вартістю перевершує новий iPhone 6 Plus.
Залишиться лише одна виплата: в Україні хочуть прибрати більшість соцдопомог
Друга індексація за рік: українцям можуть знову підвищити пенсії
Викрадення НЛО, про яке мовчали: чоловік прокинувся в капсулі з "живою рідиною" - і це лише початок
Націоналізувати Приватбанк пропонує депутат Онищенко
Читайте також: З паперу створили крихітний двигун V8 (відео)
У компанії розповіли, що за ці гроші клієнт отримує цілий комплект приладдя. У набір, крім самого паперу, входить тримач для нього. Над розробкою його зовнішнього вигляду працювало швейцарське бюро Bagno Sasso Mobili, яке володіє премією в галузі дизайну. Також в комплект входить зволожувач, який необхідно розпилювати перед використанням на кожен аркуш паперу.
Нагадаємо, найдорожчим туалетним папером у світі є продукт від австралійської компанії Toilet Paper Man. Для її виготовлення вони використовували золото в 22 карата. Один рулон такого паперу коштує 1,14 мільйона євро.