У Львові для осіб з інвалідністю, хворих на церебральний параліч, зокрема дітей, проводять заняття з іпотерапії. Загалом по 19 занять для кожного з 10 осіб.
Під час навчального практикуму спершу підбирають вправи для занять з іпотерапії, відповідно до діагнозу особи. Потім навчають молодь виконувати вправи з іпотерапії, а відтак починаються заняття верхової їзди з виконанням вправ у супроводі інструктора, пише Zaxid.net.
Неповносправні молоді люди відзначають, що відвідування занять позитивно впливає не лише на їх фізичне самопочуття, але й на їхній загальний психоемоційний стан.
На навчальний практикум "Реабілітація через іпотерапію" міськрада виділила близько 17 тисяч гривень.
Читайте також: Паралізована жінка довела, що інваліди можуть бути сексуальними (фото)
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Багатогодинні черги до ТЦК відміняються: у "Резерв+" запрацювала довгоочікувана функція
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Нагадаємо, іпотерапія – метод лікування, оснований на взаємодії людини зі спеціально навченим конем, адаптованим до можливостей хворого в опануванні верхової їзди.
Позитивний вплив іпотерапії на здоров'я людини виявляється завдяки тому, що їзда верхи вимагає постійного тренування базових рефлексів, що передбачають відповідну участь м'язів тіла, а це відіграє велику роль у лікуванні пацієнтів, які страждають на порушення функцій опорно-рухової системи і системи керування.