Канадська машинобудівна компанія Bombardier заявила про свою зацікавленість у створенні своїх потужностей в Україні. Зокрема, з виробництва залізничної техніки.

Про це повідомив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський, передає "УНІАН".

"Я зустрічався з представниками компанії Bombardier, ми обговорювали потенційне питання їх заходу в Україну", - зазначив він.

Компанія, за його словами, зацікавлена ​​в створенні спільного підприємства з українськими виробниками залізничної тяги або в покупці покинутого заводського приміщення.

Читайте також: США збільшать поставки ядерного палива в Україну

Популярні новини зараз

Кого заберуть в армію у січні 2026 року: повний список категорій

Соцвиплати перетворяться на борг: кого змусять повернути гроші

ПФУ спише частину коштів: у пенсіонерів заберуть 30% виплати

Нові зміни від "Київстар" та Vodafone: що готують для користувачів

Показати ще

При цьому Пивоварський підкреслив, що в Україні існує гостра необхідність в оновленні локомотивної тяги.

Нагадаємо, в лютому нинішнього року канадська компанія Bombardier через ведення санкцій з боку США і Євросоюзу стосовно Росії Євросоюзу і США призупинила початок реалізації проекту з масового виробництва літаків Q400 в країні. Раніше Bombardier спільно з держкорпорацією "Ростех" планували в цьому році розпочати фінальну збірку повітряного судна Q400 в Росії, а пізніше поставити процес на потік.