Чотири млрд доларів, які кредитори погодилися "списати" Україні в ході переговорів про реструктуризацію боргу, будуть використані на збільшення соціальних видатків та витрат на оборону, заявила міністр фінансів України Наталія Яресько.

Про це повідомляє ВВС.

"Україна не буде платити ці кошти взагалі, та не буде сплачувати відсотки по них. Натомість вона зможе спрямувати ці кошти на фінансування найбільш важливих для держави напрямків – соціальні видатки та національну оборону країни", - заявила міністр фінансів.

Читайте також: Кредитори спишуть Україні 20% боргу

За словами Наталії Яресько, час, який Україна отримала завдяки перенесенню боргових виплат із 2015-2023 року на 2019-2027 роки, буде використаний на відбудову економіки.

Популярні новини зараз

В Україні різко подорожчає пальне: загроза дефіциту та стрибок цін

Банки посилять контроль за рахунками пенсіонерів: кому блокуватимуть картки

ПриватБанк звернувся з попередженням до власників карток: кого терміново чекають у відділенні

Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень

Показати ще

В ході переговорів українського уряду із комітетом приватних кредиторів, що тривали від березня цього року, кредитори погодилися на "списання" 20% боргу, а також на відтермінування початку погашення решти боргу - близько 15,5 млрд доларів - до 2019 року.