У Києві активісти 25 квітня влаштували акцію біля стін посольства Росії. Вона називається "Де Ервін?" і проходить на підтримку безвісти зниклих жителів анексованого Криму.

Про це повідомляє "Крим. Реалії". Це вже десята за рахунком акція і проводять її під гаслами "Прірва в прірву": зниклі в "прірві" РФ ".

Невідомі 24 травня 2016 роки викрали в окупованому Бахчисараї члена виконкому Всесвітнього конгресу кримських татар Ервіна Ібрагімова. В об'єктив камери спостереження потрапив момент, коли його машину зупинили двоє людей у ​​формі російських дорожніх інспекторів, а потім затягли в салон мікроавтобуса.

Після анексії Росією півострова на його території почастішали випадки викрадення людей, особливо представників кримськотатарського народу. Але в Слідкомі РФ всіляко відхрещуються від подібних фактів.

Група кримських правозахисників передбачає, що викрадення проводять за вказівкою російської влади.

Популярні новини зараз

Тарифи відпустять у "вільне плавання": які комунальні послуги подорожчають

Мораторій не рятує: українці стрімко накопичують борги за комуналку

Пенсіонерам доплатять 1000 грн, але доведеться поморочитися: як оформити бонус

Українців можуть зробити орендарями у власних квартирах: експерт заявив про небезпечний сценарій

Показати ще

Нагадаємо, портал "Знай.ua" повідомляв, українець оголосив сухе голодування в СІЗО Сімферополя. "Суд" окупантів засудив його до довічного тюремного ув'язнення.