22-23 листопада у Львові пройде ХІ Фестиваль грузинського кіно. Усі покази відбудуться у кінотеатрі "Коперник", повідомляє ZAXID.NET.

Глядачі побачать нові роботи грузинських режисерів, які отримали нагороди на престижних фестивалях світу. Зокрема, можна буде побачити фільм "Кредитний ліміт" (режисер - Нуца Алексі-Месхішвілі). Прем'єра стрічки відбулася на 71-му Венеціанському кінофестивалі у програмі "Горизонти", а на 15-му Тбіліському Міжнародному кінофестивалі фільм було нагороджено "Срібним Прометеєм" за найкращу режисерську роботу.

Також організатори обіцяють фільми різних жанрів та різних років: "За дев'ятьма горами", "Наречені", "Інший берег" та інші фільми.

Читайте також: В Україні покажуть документалку про культуру Майдану (відео)

Розпочався фестиваль у Києві. Після Львова грузинське кіно побачать Харків, Полтава, Херсон, Дніпропетровськ та Рівне.

Популярні новини зараз

Великий український банк закриває всі рахунки українців: хто може залишитись без грошей

ТЦК не має права: омбудсменка назвала головні порушення, які вчиняють ледь не щодня

Грошей катастрофічно не вистачає: українці можуть залишитися без пенсій та зарплат

Пенсіонерів залишать без індексації: кому не світить підвищення виплат

Показати ще