Компанії "Film.ua" та "Animagrad" розпочали роботу над своїм першим повнометражним мультфільмом за мотивами драми Лесі Українки - "Мавка. Лісова пісня".
Як повідомляє Film.ua, для мультфільма трохи змінять традиційний виклад Лесі Українки та додадуть нових персонажів.
Зокрема, з'явитись вовкодав Надійка.
"Автори "Мавка. Лісова пісня" створять новий твір, змінивши і сюжет, і трагічний тон оригіналу, зберігши при цьому тонкість, ліричність, красу і казковість п'єси. Історія порадує не лише новими комічними персонажами, але і хеппі-ендом", - обіцяють організатори.
Мультфільм знімуть у форматі 3D англійською, українською та російською мовами. Його бюджет складає п'ять мільйонів доларів. Прем'єра запланована на 2017 рік.
Щонайменше на три доби: українцям радять терміново запастися водою - зникне будь-якої миті
Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати
Українцям проіндексували пенсії: як дізнатися про новий розмір виплати
Тимчасові графіки стануть постійними: світло відключатимуть за новими правилами
Читайте також: Український мультик "Халабудка" отримав приз на австрійському конкурсі
Нагадаємо, що компанія "Film.ua" продала права на всі чотири сезони анімаційного серіалу "Ескімоска: пригоди в далекій Арктиці" на показ в Китайській Народній Республіці.