У четвертому турі Чемпіонату світу з хокею, який зараз проходить у Києві. Збірна України програли збірній Казахстану та вилетіла з дивізіону IA.

Вже у першому періоді в воротах України шайба побувала двічі. На третій хвилині Доусу вдався влучний кидок, а за декілька секунд до кінця періоду казахи подвоїли свою перевагу – Сен-П'єр вдруге засмутив господарів турніру.

Проте у другому періоду Україні вдалося відігратись з 0:2. Спочатку Німенко скоротив відставання, а менше ніж за хвилину Бабинець зрівняв рахунок.

Нажаль, у третьому періоду українські хокеїсти пропустили ще дві шайби та програли з рахунком – 2:4.

Таким чином, Україна поки що не набрала ще жодного залікового пункту і втратила всі шанси аби втриматись в дивізіоні IA.