На найбільшій в Іспанії арені для кориди Лас-Вентас у Мадриді відбулись чергові бої із биками, на яких вкрай невдало дебютував молодий тореадор.

За інформацією Daily Mail, 23-річний Даніель Гарсія Наваретта вперше у житті вийшов на арену. Бій закінчився сумно - тварина проколола рогом чоловіку шию на 15 сантиметрів, нансела ще глибше рану в області стегна, зламала ключицю та пошкодила м'язи.

"Стан тореадора вкрай важкий. Ми думали, що він помре", - прокоментував поранення Наваретти лікар.

Зазначимо, що молодого іспанця врятували від бика його колега. Вага тварини, що нападала, складає близько 500 кілограмів. Про долю бика не надають інформації, але на відео віидно, що у нього також були травми.

Як повідомляв портал "Знай.ua", нещодавно на мадридській кориді поранений бик жорстоко помстився тореадору.

Популярні новини зараз

Українці можуть залишитися без пенсій: кому припинять виплати

Без прописки тепер заборонено? Що загрожує українцям у 2025 році та як не встряти у штрафи

Нові зміни у тарифах на електроенергію: гаманці українців добряче "схуднуть"

Українців попередили про масові перевірки: додому нагрянуть соцслужби

Показати ще