Керівництво Барселони має намір влітку запропонувати контракт екс-хавбеку Реала, який виступає зараз за ПСЖ, Анхелю Ді Марії. Про це повідомляє Mundo Deportivo.
За інформацією джерела, цей трансфер відбудеться в разі розставання з турецьким футболістом Синьо-гранатових Ардою Тураном, який може змінити прописку цього літа.
Повідомляється, що крім Барселони Ді Марією цікавляться також два італійські клуби - Інтер і Ювентус.
Варто відзначити, що трансферу аргентинця в Барсу може посприяти його дружба з партнерами по національній збірній Ліонелем Мессі і Хав'єром Маскерано, які захищають кольори каталонського клубу.
Нагадаємо, що Анхель Ді Марія виступав за мадридський Реал в період з 2010 по 2014 роки і вигравав з ним Лігу чемпіонів в сезоні 2013/14.
Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році
Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Учням 9-х класів повернуть обов'язкові іспити: що складатимуть
Ухилянтів більше не візьмуть на роботу: роботодавців змусять перевіряти
Дивіться також найкращі моменти сезону у виконанні Анхеля Ді Марії:
Раніше інформаційний портал Знай.ua повідомляв, що лідер ПСЖ може перейти в Ювентус.
Фото: Getty Images