Наробивши галасу на Західній Україні, агенти Кремля вирішили влаштувати заворушення і на півдні. Організатори провокації у Львівській області перемістили свої псевдопротести національних меншин в Одесу.
Однак і тут їх спіткала невдача. Служба безпеки України розкрила зловісні плани провокаторів і згубила акцію на корню, повідомляє прес-служба відомства.
"13 квітня на кошти Кремля і організацій з території РФ планувався фейковий протест нібито болгарської громади в Одесі", - повідомив начальник Апарату глави СБУ Олександр Ткачук.
До рук спецслужб потрапило листування з одним із організаторів акції - керівником радикальної громадської організації "Наждак" Миколою Дульським, який переховується в Росії.
СБУ вдалося затримати його співрозмовника, який спеціально приїхав із Харкова, аби влаштувати протест в Одесі.
Зняття готівки у ПриватБанку: як змінилися ліміти і скільки коштів клієнти можуть отримати
Готуйтеся до більших платіжок: опалення цьогоріч вимкнуть не за календарем
Середня платіжка – 6000 грн: українців готують до подвійного зростання цін на тепло
Пенсійне посвідчення більше не працює: пільговикам змінюють правила
Як випливає з листування, учасники мали зімітувати мітинг болгарської діаспори. Потім планувалося, що протест спробують розігнати нібито українські націоналісти.
Кожному учаснику акції обіцяли 10 доларів винагороди за "фотосесію" з плакатами біля консульства Болгарії. При цьому жодного етнічного болгарина серед протестуючих не було.
Як раніше повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", протест поляків на Львівщині виявився провокацією Кремля.