Всесвітньо відома британська співачка Адель встановила новий рекорд у своїй кар’єрі. Альбом виконавиці під назвою "21" знаходився у чартах Billboard 200 319 тижнів.

Про це повідомляється на сайті Billboard.

Таким чином Адель нині може похизуватися найкращим результатом серед жінок. Британка посунула з лідерів колегу по цеху Керол Кінг. Її диск Tapestry знаходився в цих чартах на один тиждень менше, ніж в Адель, тобто 318. Правда, враховуючи, що Кінг випустила свою платівку в 1971 році, такий тривалий рекорд теж заслуговує на повагу.

Абсолютним же рекордсменом за всю історію Billboard однозначно є група Pink Floyd. Її диск The Dark Side of the Moon не вибував з чартів 927 тижнів.

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", під час концерту у Белфасті (Ірландія) Адель виступила у ролі свахи для прихильниці.

Популярні новини зараз

Гроші спишуть з пенсії: стареньких попередили про борги

Тотальний військовий облік: чоловікам більше не уникнути мобілізації

ПриватБанк зобов'язав власників карток пройти важливу процедуру: кого це торкнеться

Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні

Показати ще