Як повідомляє Clutch.ua під час зйомок шоу "Хто зверху?" на "Новому каналі" телеведучі Леся Нікітюк Марина Узєлкова протинялися про свої стосунки з алкоголем і чоловіками.

Здається, ніби на знімальному майданчику популярного шоу зірки відчувають себе як вдома, зовсім не помічаючи, як розбовтують дуже особисті секретики інтимного характеру. І найчастіше вони відверто і діляться особистим досвідом під час обговорення питань між конкурсами.

А як інакше, адже питання дуже провокативні! То треба вгадати, скільки відсотків жінок повертаються до своїх колишніх, то – скільки дівчат вважає, що якщо хлопець лайкнув її в соцмережі, то вона йому подобається.

Ось так і у свіжій грі з участю Марини Вузликової, Слави Фролової, Ірини Сопонару і Лесі Никитюк, жінки, борючись на перемогу, повинні були дати відповідь на одне каверзне запитання: "Скільки відсотків чоловіків відмовляли нетверезої жінки у сексі?". Обговорювали дуже бурхливо . Намагалися перемогти MONATIK'а, Степана Казаніна, В'ячеслава Узелкова та Сергеея Притулу.

Популярні новини зараз

Головне за ніч: Дантес став "батьком", дружини мобілізованих з "ДНР" скаржаться на знущання кадирівців, якими будуть зарплати у 2023-2024

Кадирівці ґвалтують мобілізованих з "ДНР": дружини звернулися до клоуна-Пушиліна

Головне за 27 вересня: Боря Моісеєв помер, ЗСУ схопили в полон свіжого москвича, а українці дізнались дні опалювального сезону

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

"Не було такого жодного разу!", – тут же заявила капітан жіночої команди Леся Нікітюк. “Згодна! Разів у році, на річницю нашої з Узєлковим весілля, я могла випити ковток вина. І п'яніла від нього просто жахливо. Так ось, Слава мені жодного разу не відмовив!", – підтримала колегу по команді Марина Узєлкова.

"То ти не від вина п'є яніла, а від кохання!", – тут же вставив п'ять копійок капітан чоловічої команди Сергій Притула. Загалом, дівчата в один голос вирішили, що відсоток принципових чоловіків майже дорівнює нулю. Але як вирішили чоловіки, які до цього голосували в соцмережах?

А сем закінчилися всі ці суперечки і обсуждени, можна дізнатися 15 березня, у новому випуску шоу "Хто зверху?" на "Новому каналі".

Недавнє інтерв'ю з Лесею Нікітюк

Як писав раніше портал "Знай.uа" відома ведуча телевізійного шоу про подорожі "Орел і решка" Леся Никитюк оприлюднила в Мережі новий знімок, на якому вона зображена без одягу.