У справі про незаконне захоплення київських земель новий поворот – один із головних фігурантів, екс-депутат Денис Комарницький, намагається залишити країну. У НАБУ заявили, що вживають заходів для його затримання, а у пошуках задіяні СБУ, Нацполіція та прикордонники.
Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".
"За нашою інформацією, ця людина намагається зараз знайти шлях, щоб залишити територію України. До пошукової операції залучені значні сили, у тому числі працівники інших правоохоронних органів – Служби безпеки України, Національної поліції, і повідомлено особовий склад Державної прикордонної служби. Я дуже сподіваюся, що право став перед судом", – заявив на брифінгу директор НАБУ Семен Кривонос.
За даними слідства, Комарницький вважається організатором схеми, завдяки якій столичні чиновники та депутати незаконно виводили земельні ділянки у центрі Києва. Їхня вартість оцінюється в 11,6 млн грн, а ще на 83,7 млн грн махінації вдалося запобігти.
Гороскоп на 11 лютого: зірки дали поради, як вистояти цього непростого дня
Гороскоп на тиждень 10-16 лютого для всіх знаків Зодіаку: поїздка Овнів, думки Близнюків та фінанси Козерогів
Чек із банкомату – не просто папірець: чому не варто натискати цю кнопку
Проблеми з доларами: в НБУ попередили банки та українців, будьте уважні під час обміну валют
У ході розслідування було затримано семеро людей, зокрема депутатів Київради та чиновників КМДА. Слідство стверджує, що вони за хабарі оформляли фіктивні права власності на неіснуючі будинки, а потім отримували землю під їхнє "обслуговування" без торгів.
Мер Києва Віталій Кличко раніше заявив, що міська влада співпрацює з правоохоронцями і у разі доказу вини чиновників ухвалить кадрові рішення.
Нагадаємо, елітні ЖК у Києві ростуть там, де мають бути наукові лабораторії: держустанови віддають землю за безцінь.
Раніше ми писали про те, що місцева влада перетворила бюджет на інструмент для переобрання: удвічі більше грошей іде на апарат, ніж людям
Крім того, Знай.ua повідомляв, Raiffeisen Bank продовжує працювати з росією, підтримуючи виробництво зброї для війни в Україні