З'явилася інформація, що в Офісі генерального прокурора не змогли підтвердити чи спростувати неправомірність отримання інвалідності жодного прокурора Хмельницької області.
У ході службового розслідування перевіряли обставини набуття статусу особи з інвалідністю 67 працівників, які працювали в органах прокуратури Хмельницької області.
Про це стало відомо завдяки інформації від Центру протидії корупції, який отримав відповідь на запит від Офісу генпрокурора.
"З огляду на обмеженість засобів службового розслідування об'єктивно підтвердити або спростувати опубліковану в медіа інформацію про використання прокурорами органів прокуратури своїх службових повноважень або службового статусу та пов'язаних із цим можливостей з метою отримання інвалідності неможливо без проведення процесуальних дій та прийняття процесуальних рішень у кримінальному провадженні", - йдеться у відповіді на запит.
Долар по 50, безробіття та ціни: фінансист підказав, до чого готуватися українцям на 2025 рік
Що чекає на "обмежено придатних" українців: перекомісія та нові правила мобілізації у 2025 році
Застрягнемо на 2361 грн? Простим пенсіонерам пояснили, як індексація змінить виплати у 2025 році
Нові правила розшуку ухилянтів: кого знайдуть за лічені дні
Напередодні в Офісі генерального прокурора повідомили про завершення службового розслідування щодо можливих зловживань щодо отримання груп інвалідності прокурорами.
"Під час його проведення з органів прокуратури звільнено 5 прокурорів, ще 7 - звільнено з адміністративних посад. Подальша перевірка виявлених фактів здійснюється за допомогою слідчих та процесуальних дій у рамках кримінального процесу", - написали в Офісі генпрокурора.
В Офісі генерального прокурора зазначили, що висновки службового розслідування передали до ДБР.
Нагадаємо, до 100 тисяч на місяць: як прокурори України виходять на пенсію у 30 років і отримують елітні виплати.
Раніше повідомлялося, простріляна легеня, травми голови та рук: військовий розкрив, скільки вимагають за продовження інвалідності.