Ігор Верига, начальник відділу обласної Державної казначейської служби, у своїй декларації за 2023 рік зазначив, що разом із дружиною Ольгою якось обзавелися готівкою в $62 мільйони (2,6 млрд грн). Найцікавіше те, що ця сума залишилася і в виправленому варіанті декларації.

Журналісти "Полтавщини" надіслали запит до Держказначейства: чи помилився Ігор випадково записавши десятки мільйонів? Але у його декларації ця сума офіційно фігурує. Щоправда, офіційне пояснення є – мовляв, усе через спадок.

Спочатку, у квітні, Верига отримав від матері майже 6 мільйонів гривень у валюті та ще 3,5 мільйона у злитках. Потім у жовтні надійшла спадщина від батька: майже 56 мільйонів у валюті та близько 34 мільйонів у дорогоцінних металах.

Сам Верига, до речі, не так, щоб "шикує": за рік він отримав пенсію у 275 тисяч гривень (приблизно 23 тисячі на місяць) та зарплату близько 22 тисяч гривень щомісяця. Також він не відмовився від допомоги для тих, хто потребує міжнародної організації Red CPS, отримавши від неї 16 тисяч гривень.

Популярні новини зараз

Поповнити картку стане складніше: українцям обмежать банківські операції

Спадщину тепер не отримаєте: українцям розповіли про нюанси, які потрібно обов'язково врахувати

Обов'язкова процедура для пенсіонерів у 2025 році: ПФУ попередив усіх одержувачів виплат

Зміни для абонентів: з 1 січня лунатиме новий сигнал

Показати ще

Здавалося б, звичайний держслужбовець, але один цікавий факт: Ігор – брат полтавського бізнесмена Льва Вериги, який зі своєю дружиною Оксаною (а вона, на хвилиночку, дочка російського генерала) поїхав до Росії напередодні війни і продовжує там вести бізнес.

Наразі СБУ підозрює, що нерухомість у Полтаві, оформлена на родину Вериги, насправді була куплена за "тіньові" прибутки генерала Капашина. Влада вирішила: про всяк випадок заарештувати майно Лева та Оксани, включаючи ресторани, готель та спа-салон на мільярди гривень, і передати його Нацагентству з управління активами.

І доки суд та справа, для деяких об'єктів уже шукають нових керуючих.

Нагадаємо, конфіскувати вкрадені мільйони у глав МСЕК неможливо, загрожує лише невеликий штраф, – НАЗК

Раніше ми писали про те, що податківець Сумської області Олена Хотенко позичила 2,8 млн грн у 12-річного сина: зараз він мільйонер

Крім того, Знай.ua повідомляв, чиновники "втрачають" 100 прожиткових мінімумів у кожній другій декларації: пояснити, звідки гроші, не можуть