Історія Віктора Поліщука є одним із похмурих прикладів корупції та зневаги до інтересів України під час військового конфлікту з росією. Бізнесмен має зв'язку з російськими елітними колами та користується своїм становищем та впливом, щоб збагатитися за рахунок державних ресурсів.

Вже під час президентства Януковича Поліщук активно розвивав свій бізнес, отримуючи преференції та фінансову підтримку від російських структур, повідомляє Радіо Свобода.

янукович. Фото: Youtube

Навіть після зміни влади та початку війни на сході України, він продовжував свою діяльність, незважаючи на громадське обурення та критику.

Приміром, за даними 2024 року, заборгованість Поліщука перед українськими державними банками становила 14 мільярдів гривень, а це лише за одним із його численних бізнесів – столичним торговим центром "Гулівер".

Популярні новини зараз

Розписуватися буде не потрібно: коли повістка вважатиметься врученою

Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків

На школи тепер чекають масові перевірки: батьки домоглися свого

Показники лічильника стануть недійсними: споживачів застерегли від неприємностей з платіжками

Показати ще

Розслідування діяльності Віктора Поліщука / фото: Радіо Свобода

Незважаючи на прострочення виплат, він не припиняв своїх розкішних витрат, у тому числі на придбання дорогих автомобілів і розкіш, тоді як українські військові потребували кожної копійки для оборони країни.

У той час як звичайним громадянам доводиться страждати від податків та фінансових труднощів, Поліщук впевнено уникає відповідальності.

Віктор Поліщук, незважаючи на військовий стан та призовний вік, зміг легко виїхати за кордон, використовуючи підроблені документи.

Розслідування діяльності Віктора Поліщука / фото: Радіо Свобода

Він був зареєстрований як водій-волонтер та працівник компанії з вантажних перевезень, але його поїздки ніяк не були пов'язані з гуманітарною допомогою чи комерційними вантажами.

У серпні 2023 року Поліщук із дружиною знову вирішили виїхати за кордон, хоча їхній "волонтерський" дозвіл уже минув. Тож він вирішив по-своєму влаштуватися на роботу, ставши водієм вантажівки.

І ось 17 серпня 2023 року вони перетнули кордон у напрямку Польщі на Mercedes Sprinter. І, знаєте, з ним була його дружина.

Розслідування діяльності Віктора Поліщука / фото: Радіо Свобода

І ось що ще цікаво: "Ельдорадо", також частина бізнес-імперії Поліщука, зірвала обіцянку щодо підтримки ЗСУ. Спочатку все здавалося гаразд, вони розрекламували акцію "Техніка, яка рятує життя військовим", обіцяючи направити 0,5% від продажу потреб армії.

Але, як виявилось, кошти так і не були передані.

Нагадаємо, ексрадник Олени Думи, незважаючи на звільнення, ходить в АРМА, як до себе додому: б'є співробітників і "вирішує справи"

Раніше ми писали про те, що папа дарує подарунки на 15,8 млн, а дружина бере в борг: як влаштоване "обивательське" життя голови ЛОВА - Максима Козицького