Пройшли співбесіди на чолі з Консультативною групою експертів (КДЕ) із п'ятьма кандидатами на посаду судді Конституційного Суду України, в рамках їхнього оцінювання за критерієм високих моральних якостей. Один із кандидатів не зміг відповісти на запитання про те, коли було прийнято Конституцію України.
Зокрема, співбесіда відбулася із п'ятьма кандидатами, серед яких був Андрійчук Любомир Вікторович, суддя Господарського суду Закарпатської області.
На питання про те, коли було прийнято Конституцію України, він назвав 1991 рік (Конституція України прийнята 28 червня 1996 року). Відео з відповіддю вже поширили у соціальних мережах.
Відповідно до Методології ДДЕ, на етапі співбесіди з кандидатами проводяться в рамках оцінки рівня їх моральних якостей.
Мобілізацію в Україні посилять: ТЦК змусять працювати ефективніше
Пенсія зросте майже на 1000 грн: хто може сподіватися на підвищення
Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити"
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Згодом протягом 15 днів з моменту проведення співбесіди з усіма кандидатами кандидати оцінюються за критерієм високих моральних якостей. У результаті вони отримають від ГГЕ оцінку "відповідає" чи "не відповідає".
На виконувача обов'язків Конституційного суду України Сергія Головатого склали протокол про адміністративне правопорушення. Тепер він може втратити посаду. Національне агентство з питань запобігання корупції зазначає, що він ухвалив рішення в умовах реального конфлікту інтересів, про який не повідомив у встановленому порядку.
Нагадаємо, головний лікар у Харкові заробив на COVID-19 понад 1,5 млн гривень: чи покарав суд.
Раніше повідомлялося, начальниця відділу райсуду відмовила поліції у проведенні обшуку: обід розпочався 20 секунд тому.
Також, в.о. голови Конституційного суду України Головатий задекларував власний храм.