Віктор Суботін вкрав у державного Турбоатома 1,4 мільярди і намагається працевлаштувати в нього свого спільника, пише Українська стіна. Якби в Україні існував конкурс «Корупційна схема року», Суботін взяв би гран-прі – Олександр Черненко.

Суботін очолив Турбоатом у 2007 році. Зараз ця компанія називається «Українські енергетичні машини» і досі належить державі. Гроші підприємства Суботін складав на рахунки свого Мегабанку.

Це тривало поки Мегабанк не визнали банкрутом. Тепер 1,4 млрд грн Укренергомашин (читай держави), ймвірно, будут втрачені. І навіть після цього Суботін не збирається у відставку, хоча мав би збиратися в СІЗО. Більше того, він заводить у держкомпанію свого партнера, з якими до того роздерибанив Мегабанк.

Екснардеп Олександр Черненко пише, що йдеться про Марка Беккера. Він працював з Суботіним в Мегабанку і був першим заступником голови Харківської ОДА. Суботін «протягує» його в наглядову раду Укренергомашин.

Вкрав гроші у державної компанії, а потім працевлаштував в неї спільника, щоб вкрасти ще більше. Складно пригадати схему цинічніше. Цікаво, що або хто заважає зайнятись Суботіним?

Популярні новини зараз

Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою

Труби наші, а за доставку платимо: українцям озвучили нові правила щодо оплати газу

Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою

Японець-волонтер поскаржився на повний ігнор чиновників: хотів відкрити безкоштовну кав'ярню, а його відшили

Показати ще