Ймовірних замовників вбивства покарали. Або ж притягнули до відповідальності за низку тяжких комерційних злочинів. Про це повідомляється у виданні Антикор.

Серед можливих замовників вбивства у статті називають брата покійного Руслана Сивого та місцевого кримінального авторитета, депутата Рівненської обласної ради Володимира Рашовського.

«Таку версію, до того як справу спустили на гальма, розглядали правоохоронні органи в рамках розслідування нових обставин цієї резонансної справи», — нагадує видання.

За попередніми висновками, головним мотивом вбивства Ярослава Сивого було бажання заволодіти територією дорогого оздоровчого активу для подальшого продажу або ж видобутку бурштину.

Вартість комплексу станом на 2015 рік оцінювалася Фондом держмайна у 50 млн грн (частина інфраструктури перебуває у держвласності).

Популярні новини зараз

Росіянка, що втекла в Україну, отримала "повний фарш" у столиці: зняли трикімнатну квартиру за рахунок платників податків

Кинувся просто під колеса: коли не вдалося вручити повістку, працівник ТЦК пішов на крайні заходи

Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми

Користь у кожній ложці та ліки на всю зиму: неймовірне варення з калини, яке підніме бойовий дух

Показати ще

Зважаючи на це, як зазначають правоохоронці, санаторій зацікавив деякі місцеві мафіозні групи — представників потужної в регіоні «бурштинової мафії», з якою пов’язують Володимира Рашовського.

За інформацією бізнес-кіл Рівненщини, Рашовський довгий час «кришував» санаторій та з часом захотів прибрати її до своїх рук за класичною кримінальною схемою — довівши санаторій до банкрутства через підконтрольні фірми та афільованих контрагентів.

Для цього Рашовський вступив у злочинний зговір з Русланом Сивим, якому пообіцяв багатомільйонний відкуп після дерибану «Червоної калини».

За словами людей з оточення Сивих, Руслан почав тиснути на брата та змушував скупити акції у інших співвласників санаторію (яких «Червона калина» мала біля 70) з метою його подальшого продажу.

Також Руслан «влаштував» своїх людей на роботу до санаторію з метою вивідати інформацію про стан власності об’єкту, підкупити відповідальних осіб та знайти місця зберігання відповідних документів.

Як наслідок, незадовго до вбивства Ярослава, брати через це сильно поскандалили. Більше того, деякі «ставленики» Руслана Сивого були звільнені з посад з гучним скандалом.

Тікаючи від тиску брата та скандалів, які в «Червоній калині» ставали все частішими, Ярослав часто їздив до Києва, де його і спіткала розправа.

Таким чином версія правоохоронців про замовне вбивство більш правдоподібна, ніж та, яка існувала спершу. Що ніби то Ярослава Сивого вбили з метою пограбування у лісі під Києвом.