Про це пише видання Фраза. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Пару останніх днів на інтернет-ресурси піарники Віталія Кличка «заливають новину», що нібито буде будуватися метро на масив Виноградар (яке й так вже 5-й рік як будується). Вони діють на випередження ситуації, коли вже вкрадені великі бюджетні кошти командою Брагінського.

До цього причетні також його родичі, так зване «ОПГ Павлики» (лідери Кирило та Олександр). Спочатку вони вкрали приблизно 500 мільйонів гривень нібито на закупівлі обладнання, якого немає у природі. Правоохоронці, до речі, його теж ніде не знайшли, натомість знайшли схему виведення всієї суми в офшор.

Потім, незважаючи на війну та економією державою коштів, вкрали ще більше 500 мільйонів гривень, накупивши нових «Мерседесів» та інших цінностей. А коли корумповані правоохоронці почали «зливати» команді Брагінського інформацію про те, що скоро, можливо, Брагінському прийде час за все відповідати, то піарники Кличка придумали, як «вдувати» в уха киян нісенітниці про «будівництво тунелю» (його побудували ще 2 роки тому). Також пішли страшилки про якісь «техногенні аварії». Вони фактично попереджають киян, що гроші в черговий раз просто закопають у землю!

Популярні новини зараз

Пенсіонерам підвищили ще одну надбавку: хто отримає на 300 гривень більше

Ходять по квартирах і штрафуватимуть: українців покарають за підключення побутових приладів - подробиці

Пенсіонерам встановлять нові правила: не кожен зможе собі дозволити

У червні на плечі українців ляже ще один платіж: кому і за що доведеться доплачувати

Показати ще

Але громадськість столиці цього більше не допустить! В Україні вже є закордонні ревізори, всі матеріали розкрадання на цьому будівництві буде їм надано! Є й питання до правоохоронців, чому дотепер не сидять члени «ОПГ Павлики» (родичі Брагінського). Мало того, ще й перед Новим роком-2023 вони незаконно отримали на свою компанію «Теплоенергоавтоматика» 70 мільйонів гривень з бюджету столиці на якесь «коригувння»… Де ця компанія, яка поглинула 500 мільйонів гривень, ніхто пояснити не може. Чому пан Смірнов, колишній менеджер тієї самої «Теплоенергоавтоматики», зараз керує дирекцією будівництва КП «Київський метрополітен», чому Смірнов з Брагінським дотепер не за ґратами за мародерство під час війни, за розкрадання 500 мільйонів гривень, купівлю «Мерседесів» та іншого?

Чи, можливо, правоохоронці в темі і в долі? До того ж Брагінського неодноразово помічали в компанії правоохоронців… Громадськість не дасть корупціонерам просто так вийти непокараними з цієї крадіжки загалом на мільярд! Сьогодні вже кінець лютого-23, а кошти вони вкрали ще в жовтні-22, пройшли більше 4 місяців. А Брагінський тільки сьогодні почав розповідати нові «казочки» про якесь там будівництво! Як кажуть, «кіна не буде»! Як Кличко буде відбріхуватися перед закордонними інвесторами, вже ніхто не знає, при тому що вони йому просто більше не вірять.