Про це пише видання Ізвєстія. Публікуємо матеріал без коментарів та ремарок. Редакція не несе відповідальності та не перевіряє дані, надані та опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

"Кількість патріотичних публікацій у ФБ відомих громадян України таких як Дмитро Дубілет різко збільшилася з початком військових дій, навіть є певна закономірність - чим далі ти від країни тим більший ти патріот і робиш все можливе для допомоги своїй країні. Можливо за кордоном краще і стабільніше працює інтернет?» ,- зазначило джерело, яке підтвердило перебування Дмитра Дубілета в Ізраїлі.

Нагадаємо, за даними Держприкордонслужби, початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну 24 лютого в Україну повернулося понад 320 тисяч громадян, більшість з яких чоловіки.

При цьому є приклади і ганебної втечі з країни. Так, при спробі перетнути кордон були затримані колишній генпрокурор Руслан Рябошапка, син і онук Софії Ротару - Руслан і Анатолій Євдокименко. Також дружина екс-нардепа і учасника АТО Євгенія Дейдея оголосила його загиблим.

"Поки одні повертаються додому і захищають країну, Дмитро Дубілет відсиджується в безпечному місці. Всі ми розуміємо причини даної поведінки і ще почуємо масу історій "героїзму" відомих українців за кордоном. Але якщо ти відомий громадянин країни ти повинен бути тут, зі своїми громадянами, з людьми які в тебе вірять, зі своїм народом, на своїй землі, показувати приклад і надихати. Ми переможемо і зробимо висновки», - зазначив наш співрозмовник.

Популярні новини зараз

Погода в Україні різко зміниться: синоптик Наталія Діденко обіцяє переломний момент вже цього тижня

Окупанти не полишають спроб форсувати Сіверський Донець — виходить знову "Чорнобаївка"

Артилеристи прицільним ударом розбомбили базу російських загарбників — допомогли космічні розвідники

Такою її ще не бачили: зірка "Кварталу 95" Олена Кравець відкрила в собі новий талант, "Я ридала весь день"

Показати ще

Щодо тих, хто виїхав, також жорстко висловився радник голови офісу президента Михайло Подоляк. «Прохання. Зупиніть "експертів", які, сховавшись невідомо де, починають свої тужливі пісні про те, як нам правильно воювати, як правильно вести переговори. Ми знаємо, що ми робимо. І ми виправимо всі помилки", - заявив Михайло Подоляк.