Про це в facebook повідомив директор Інституту світової політики Євген Магда, пишуть Українські новини.

За його інформацією, мета атаки - не допустити проведення виборів мера Кривого Рогу, які повинні були відбутися 27 березня 2022 року. «Нормальне функціонування міста під загрозою. Таким нехитрим способом "слуги народу" намагаються зірвати вибори міського голови, які не дуже хотіли призначати. Вони можуть їх програти Юрію Вілкулу-ветерану місцевого самоврядування, вплив якого залишається потужним», — написав експерт.

Він зазначив, що ставка влади на дестабілізацію ситуації в Кривому Розі вкрай небезпечна. Регіон може постраждати одним з перших у разі повномасштабного вторгнення російських військ. Тактику "мінувань «при такій зовнішній загрозі експерт назвав»недалекоглядною і злочинною".

«Прикро, коли авторитет СБУ падає в країні, що воює восьмий рік. Ще більш прикро, коли дії спецслужби підривають базові основи демократії. Створюючи фейкові "мінування», можна пропустити реальну диверсійну активність в місті, де десятки промислових підприємств, яке є серцем цілого промислового регіону", — написав Євген Магда.

Як повідомлялося раніше, з середини січня в Кривому Розі масово "мінують" школи, дитячі садки, медустанови, будівлі судів і органів місцевої влади. Лжемінуванню піддалися вже кілька десятків об'єктів.

Популярні новини зараз

Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра

Головні новини за 6 червня: ядерний удар, підрив Каховської ГЕС, масштабний збій у "Приватбанку" та безкоштовне розмитнення

Українського військового через критику взялися повчати столичні чиновники: "Ви не у відставку маєте йти, а в тюрмі сидіти"

Чекає небезпека: до чого готуватися вже 7 червня

Показати ще