Про це він написав на своїй сторінці в Facebook, повідомляє портал Версії.

«На очах у всього світу до нас Німеччина голосно повернулася спиною«, - пише він, додаючи, що німецькі партнери мають чітку позицію в питаннях українського суверенітету:»підтримують, але точно не нас".

Критику екс-міністра викликав оголошений керівництвом УЗ тендер на покупку консалтингових послуг з реформування української залізниці. Криклій же запропонував інші шляхи витратити кошти, заплановані на консалтинг для проведення подальших реформ: 10 нових пасажирських вагонів або разові доплати залізничникам.

Зазначимо, що Владислав Криклій обіймав посаду міністра інфраструктури з серпня 2019 року по травень 2021 року, пішов у відставку за власним бажанням 18 травня минулого року. Під час його роботи УЗ пішла в мільярдні збитки.

У серпні 2021 року його звинуватили у створенні тіньового бек-офісу при Міністерстві і системи поборів з моряків.

Популярні новини зараз

Син Софії Ротару повідомив про трагічну втрату: пішла з життя

Українці можуть отримати ще одну грошову допомогу, але є умови: хто та на яку виплату може претендувати

За комуналку платити більше не будемо: українці дізналися, тарифи на які послуги точно не зростуть

Головне за ніч, 18 березня: загибель зірки "Голос країни", українці без пенсії до 65, шалені комісії "Нафтогазу" та скасування податків

Показати ще

Структура паралельного управління відомством, за інформацією деяких ЗМІ, нібито очолював юрист Павло Шевченко, якого називали бенефіціаром і "керуючим «цілого ряду схем — від» тіньової «сертифікації газобалонного обладнання через» правильні «компанії до видачі дозволів» Укртрансбезпекою" і видачі дозволів на міжнародні вантажні перевезення. Саме в тіньовому офісі "вирішувалися питання «з авіакомпаніями, зокрема, в період пандемії саме через його функціонерів потрібно було отримувати» дозволи" на відновлення польотів, екстрені рейси або чартерні перевезення.

Крім того, при Крикліє був створений "бек-офіс" "Укрзалізниці", в який, за інформацією ряду ЗМІ, входили колишній глава Держгеонадр Дмитро Кащук, його колишній радник Денис Жегалов, а також Дмитро Абрамович, який при попередньому міністрі інфраструктури Владиславі Крикліє обіймав посаду першого заступника міністра, відповідального за УЗ.

Серед схем "тіньового офісу «УЗ: постачання кабельно-провідникової продукції, підключення сторонніх споживачів до електричних мереж» Укрзалізниці" тощо.

Роботу "тіньових" офісів Мінінфраструктури та УЗ розслідують ДБР та СБУ, проти Криклія кримінальна справа була відкрита незадовго до його відставки.