Екс-спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков з екс-главою офісу президента Андрієм Богданом і забудовником Андрієм Вавришем давно планували змову проти глави держави Володимира Зеленського. Про це повідомила політичний експерт Тетяна Лупова порталу Censor.

"Історія зради: змова Разумкова з Богданом і Вавришем проти Зеленського. Насправді змова екс-спікера Дмитра Разумкова з екс-главою ВП Андрієм Богданом і пов'язаним з ним скандальним забудовником Андрієм Вавришем проти президента Володимира Зеленського - це історія зради.

Тема з хабарем, яку Дмитро Разумков отримав від Андрія Богдана та Андрія Вавриша, куди глибше, ніж здається на перший погляд", - написала вона.

Експерт нагадала, що раніше повідомлялося, що спікер отримав багатомільйонний хабар (причому, в доларах) від екс-глави ОП і його друга скандального забудовника. Щоб їх фірма змогла забудувати ділянку на Шовковичній, 12-б.

"Скандальний проект пішов по судах, але спікера це не збентежило і він продовжував наполегливо ігнорувати прохання відмовитися від сумнівної "співпраці", що ганьбить президента. І в цьому вся суть даної ситуації. Ключова задумка даної змови - а по-іншому це і не назвеш-була в тому, щоб максимально дискредитувати Зеленського. А паралельно - під виглядом "політичного переслідування" наростити Популярність Разумкова під створення своєї опозиційної партії. Спонсоруватимуть яку, що не дивно, Вавриш з Богданом. Тобто, зрада Разумкова Зе-команди і особисто президента була давно спланованою, ретельно зрежесованою і як по нотах зіграною змовниками", - резюмувала Тетяна Лупова.

Популярні новини зараз

Українцям пророкують "червону" зону на Новий рік та Різдво: що буде заборонено під ялинкою

Сертифікат або 350 гривень за тест: що відбувається на залізничних вокзалах та як потрапити у потяг

Оля Полякова звернулася до психолога через серйозну кризу у сім'ї: "Діти тримають"

Скандальна Галина Третьякова від "Слуги народу" просуває новий законопроект: "Він стосується евтаназії..."

Показати ще