Мера міста Кам'янське Дніпропетровської області звинуватили у відмиванні бюджетних грошей, а також у проведенні неякісного ремонту, який призвів до обвалення міської школи №20.

Журналісти порталу Антикор запевняють, що мер Кам'янського Андрій Білоусов готує на 24 квітня акцію протесту з перекриттям траси Дніпро-Кривий Ріг, щоб відвести від себе звинувачення у привласненні бюджетних коштів і зриві реконструкції 20-ї школи Кам'янського. Учасниками протесту повинні стати члени партії» Бджола", підконтрольної Білоусову. Вони повинні звинуватити у всьому представників партії "Слуга народу" і особисто Володимира Зеленського.



У розслідуванні, яке оприлюднив портал, стверджується, що в 2019 році компанія-підрядник, яку міська влада залучила до капітального ремонту 20-ї школи Південного району, неякісно виконала роботи, в результаті чого фасад школи обрушився. Нацполіція завела за цим фактом кримінальну справу, яка дуже швидко заглохла. Причиною цього називають близькість керівництва компанії до міської влади. 600 учнів 20-ї школи розподілили по інших навчальних закладах міста.

Після численних звернень батьків учнів до різних органів влади було прийнято рішення про реставрацію будівлі. Фінансувати роботи мали з обласного та міського бюджету. Однак замість 15 млн. грн., які мало виділити місто, виділили всього 1 млн. грн.

Відсутні гроші міські чиновники пообіцяли залучити за рахунок кредитів. Однак,за словами журналістів, з 200 млн. грн. кредиту, який міська влада отримала в "Ощадбанку" і у зовнішніх кредиторів, на реконструкцію школи фактично нічого не виділили. Натомість гроші пустили на облаштування та реконструкцію інших об'єктів міста напередодні виборів до місцевих рад. Жителі Кам'янського відзначають, що відремонтовані об'єкти дуже швидко прийшли в непридатність.



«За підсумком жителі міста сплатили в кредит передвиборчу картинку мера і його партії, а гроші зникли на рахунках його ж подільників. Пил в очі обійшлася дорого: сквер, через місяць після ремонту, став розповзатися на очах, плитка на трамвайних коліях полопалася, а замість школи для дітей Кам'янське отримало... притулок для собак, в якому тварин утримувати неможливо. Відповідальності за подію так ніхто і не поніс», - йдеться в матеріалі Антикора.

Щоб відвести від себе відповідальність, впевнені журналісти, Білоусов затіяв акцію протесту з перекриттям траси, яку проведе нібито обурена громадськість, а насправді — підконтрольна меру структура. Подібну тактику Бєлоусов використовував, щоб погасити протести після того, як він фактично монополізував підприємства комунальної сфери і необгрунтовано високо підняв ціни на комуналку, пишуть автори розслідування.

Популярні новини зараз

Потап показав справжнє дно росіян, та їхню істину самоідентифікацію: "Таке тільки в росії можливе"

У США розповіли про шанси України повернути під свій контроль Крим і ОРДЛО: "Вже відкинули росіян від Києва і Харкова"

Як відреагувала Польща на 0 балів від України на Євробаченні і ображаються на Федишин і компанію: "Ми прихистили 3 мільйони..."

Аліна Паш після перемоги Kalush Orchestra на "Євробаченні" поскаржилася на цькування: "Залишаєшся тотальним ворогом публіки"

Показати ще