Геніальний англійський філософ, учений, історик і політик Френсіс Бекон помер на 65 році життя, в 1626 р. Цей чоловік зробив дивовижний внесок у світову науку, а сучасники оцінили його працю гідно.
Він є основоположником індуктивного методу наукового дослідження, який носить його ім'я: метод Бекона.
"Знання - сила", - відомий афоризм, сказаний Френсісом Беконом став його девізом по життю.
Але зараз ми не будемо говорити про біографію цього геніального мислителя, а просто розкажемо цікаву історію про те, як він помер.
Після 60 років Бекон багато хворів, а коштів на лікування ніколи не вистачало. Він постійно писав листи корлю, просячи гроші, так як звик жити на широку ногу.
Повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Всіх чоловіків змусять встановити "Резерв+": які зміни чекають мобілізацію
Приємна несподіванка: в Україні почали знижуватись ціни на деякі овочі
Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Холодної весни 1626 року, невгамовний і невтомний геній Бекон вирішує виконати фізичний дослід із заморожуванням курки. Він намагався з'ясувати, наскільки сніг здатний зберегти м'ясо від псування.
Власноруч займаючись цим питанням, він ретельно "заправив" курку снігом і... застудилася.
Через тиждень видатний англійський діяч помер. Відчуваючи наближення смерті, він урочисто написав своєму другові лорду Еренделу наступне: "Поспішаю повідомити вам, що досвід з заморожуванням м'яса вдався дуже добре".
Нагадаємо, що уроджений Філіппо Бруно, також відомий як Бруно Ноланец (тобто Бруно з міста Ноли) став ченцем дуже рано. З 11 років його навчали різним наукам, а в 15 – віддали в монастир Святого Домініка в Неаполі. Вже в 1565 році 17-річний Бруно був пострижений у ченці, а в 1572 році став священиком і відслужив свою першу обідню в місті Кампанья.
Також портал "Знай.ua" повідомляв про те, що кожен хоч раз чув про леді Годиві. Як запевняють історики подія, про яку далі піде мова сталося 10 липня 1040 року, англійська аристократка леді Годіва проїхала оголеною по вулицях Ковентрі, щоб домогтися зниження податків.