Ліси є рідною домівкою для 80% усього життя на землі. Флора і фауна можуть різнитися від одного масиву до іншого, незмінним залишається одне - постійна еволюція. Саме завдяки лісам ми все ще дихаємо. Не всі розуміють небезпеку, яку люди самі ж і створюють. Всі "зелені" акції і наукові дослідження - це крапля в океані порятунку всіх лісових масивів. Багатьом приголомшливим місцях на Землі загрожує загибель в найближчі кілька десятків років. Цілком можливо, вже наші онуки побачать ліс тільки на картинках.

Індо-Бірманські лісу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

Ставки, в яких розводять креветок і інші аквакультури, виснаження рибних запасів та інші методи рибальства, заміна, мангрові ліси, знищили прибережні і прісноводні екосистеми, залишивши 5% від початкового місця проживання.

Варто відзначити, цей мальовничий регіон дуже постраждав через діяльність людей. У цій статті ми ще не раз згадаємо про нього.

Популярні новини зараз

Люди з дахів благають про допомогу: воїни ЗСУ з дрона показали пекло на лівому березі Дніпра

Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки

Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші

Виплати 1200 та 2200 гривень: хто може розраховувати на підтримку від держави

Показати ще

Ліс Afromontane, Африка

Ліс складається з тропічних і субтропічних вологих широколистяних лісів. Він також зберігає в собі безліч ссавців, птахів і земноводних. Розширення поруч розташованих поселень призвели до скорочення території лісу до 11% від свого початкового розміру.

Прибережні ліси Східної Африки

Нехай зовсім невеликий масив, але тут зберігаються цілих три ендемічних виду мавп: червоний колобус річки Тана, Чубастий Мангабей і червоний колобус Занзібару. Їх цілком успішно знищують місцеві жителі, як, власне, і сам ліс.

California Floristic Province

Тропічні та субтропічні широколисті ліси, де росте гігантська секвойя. Каліфорнійський кондор, найбільший в Північній Америці птах, гніздиться саме тут. Багато великих ссавців вже вимерли. Зростання торгового землеробства, поряд з розширенням міських територій, забруднення навколишнього середовища привели до неймовірної швидкості скорочення розмірів цього масиву.

Гори Південно-Західного Китаю в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні

Будинок для широкого спектра флори і деяких ендемічних видів, включаючи вид панд під загрозою зникнення, які тут знаходяться. Незаконне полювання, надмірний випас худоби і збір дров - ось тільки деякі з основних загроз для існування цього лісу. На даний момент збереглося всього 8% від початкового масиву.

Атлантичний ліс

Тягнеться уздовж атлантичного узбережжя Бразилії, до частин Парагваю, Аргентини та Уругваю. Ці вологі тропічні ліси містять 20 000 видів рослин і 24 видів хребетних, які перебувають на межі зникнення. Прогнози вчених залишають цьому лісовому масиву не більше ніж 10 років існування.

Сундаленд, Азіатсько-Тихоокеанський регіон

Ці ліси розташовані на островах Борнео і Суматра. Гума, пальмова олія і виробництво целюлози, поряд з незаконними лісозаготівлями залишили від їх колишньої величі лише жалюгідні залишки.

Нова Каледонія, Азіатсько-Тихоокеанський регіон

Вологі тропічні ліси Нової Каледонії - будинок майже для п'яти ендемічних сімейств рослин. Видобуток нікелю, знищення лісів і інвазивних видів загрожують флорі і фауні, тут залишилося лише 5% масиву.

Нагадаємо, сучасні технології допомогли відновити найдавніші споруди, і ось що вийшло.

Як повідомляв портал "Знай.uа", Галісія - іспанський автономний регіон, який має давню кельтську культуру, мову, яка по суті є похідною від мови середньовічних ліричних балад, і репутацію справжнього "лігва" відьом. 10 неймовірних таємниць стародавньої Галісії.

Також "Знай.uа" писав, таємничий ліс Аокігахара, в якому діє правило всіх впускати, нікого не випускати.