У Росії шукачі скарбів знайшли таємничий ящик із зображенням логотипу Аненербе. У самому кейсі лежало кілька черепів дивної форми. Ймовірно, їхні власники не відносилися до людської раси.

Знайшли кейс у районі адигейського селища Каменномостський в 50 кілометрах від Майкопа на території природного парку Великий Тхач, де сьогодні розташований етнічний комплекс "Біловоддя".

Щодо термінології Аненербе: це секретна німецька організація, яка існувала в період з 1935 по 1945 рік. Завдання Аненербе полягала в пошуку інопланетних технологій і протоцивілізацій з метою підтримки роботи державного апарату Третього рейху.

Чорні археологи, які працюють ще з минулого літа, крім ящика, знайшли також німецьке обмундирування (каски, зброю тощо). Як зазначають місцеві мешканці, раніше на місці розкопок перебувала військова частина, проте її зруйнувала гірська лавина.

Знайдені черепи дуже дивні. Є навіть рогаті. Але на останки тварин не схожі.

Популярні новини зараз

Україна подала заявку на пришвидшене приєднання до НАТО: Володимир Зеленський зробив термінову заяву

Українські пенсіонери можуть отримати виплати за шість місяців за однієї умови: Пенсійний Фонд

У "Нафтогазі" дали пораду українцям, як вигідніше споживати газ та платити менше

Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."

Показати ще

Аненербе - напівмістична організація Третього Рейху - могла діяти в горах Північного Кавказу. Німці шукали тут так звані місця сили, яка концентрується у дольменів. А їх в Адигеї вистачає.

На відео детально розповідають про знахідку у Росії

Як повідомляв портал "Знай.ua", після успіху "Вікінгів" канал History запустив новий художній серіал "Падіння ордена", на цей раз присвячений ордену лицарів-тамплієрів.