У неділю, 6 травня, в соціальних мережах з'явилися фотографії корінного населення Америки, які були зроблені ще в кінці 19 століття.
Так, унікальні портрети опублікувало на своєму сайті Американське антикварне суспільство.
Як повідомляється, ці кадри були відображені фотографом Джоном Н. Чоате. Він фотографував індіанців протягом 1879 -1902 років.
При цьому наголошується, що в загальному Чоате зробив близько 225 знімків, на яких показав традиції й культуру індіанців того часу. Крім того, фотограф і сам відчув спосіб життя корінного населення Америки, адже в той час працював в індійській школі в Пенсільванії. Уточнимо, що цей навчальний заклад було збудовано для того, щоб швидше адаптувати корінне населення до європейської культури. Засновник пояснював завдання школи такими словами "вбити індіанця, врятувати людину".
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати
Саме під час вчителювання у пенсильванській школі фотографу Чоате вдалося зробити більшість знімків, які тепер може споглядати весь світ.
Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.uа" повідомляв про те, що в перуанському місті Уанчака на північному узбережжі країни вчені зробили унікальне відкриття. Так, місцеві археологи відкопали танственные поховання, вік яких оцінюється приблизно дві тисячі років. Вчені були надзвичайно здивовані, коли знайшли в давніх могилах людські скелети з додатковими руками і ногами.
Варто зазначити, що такі скелети з додатковими кінцівками були виявлені у 30 похованнях з 54 могил. Приміром, в одній могилі виявився скелет чоловіка з чотирма руками, а в іншій – останки дівчини-підлітка з трьома ногами.
Якщо вірити останнім даним фахівців, поховання належать маловідомій культурі Веру, яка існувала в 100-750 рр. н. е. в Лібертаде, долині Віру і Чікама. Як з'ясувалося, індіанці створювали великі глинобитні споруди і навіть побудували цілу фортецю, яка стала центром їх суспільства. Вони займалися сільським господарством, вирощували квасолю, кукурудзу, бавовну, перець та багато іншого, а також успішно рибалили.