Сьогодні Сергію Нігояну могло б виповнитися всього 23 роки. Бійця третьої сотні самооборони Майдану вбили на вулиці Грушевського у Києві 22 січня 2014 року.
Українець душею, але з вірменським корінням, він запам'ятався учасникам Революції Гідності не тільки своїм патріотичним гаслом, яке завжди тримав при собі на плакатах: "Голосом народу говорить Бог".
Молодого та щирого хлопця вважали одним із символів протестів, а його загибель стала справжнім ударом для рідних – Сергій був єдиною дитиною у сім'ї, опорою та надією.
Нігоян міг стати талановитим актором, мріяв вступити до театрально-художнього коледжу Дніпра, захоплювався радіотехнікою та непогано володів карате.
Але в грудні 2013 року покинув все і відправився разом із однодумцями відстоювати національну позицію. На фоні барикад читав вірші Тараса Шевченка, щоб підняти дух всіх присутніх, ночував у наметах з протестувальниками на Львівщині, Івано-Франківщині та біля Будинку Профспілок.
Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним
Росія може завдати потужного удару по Україні 20 листопада: посольство США застерегло всіх
Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Він загинув під час сутичок із беркутівцями поблизу стадіону "Динамо" . Дві тисячі людей проводжали героя в останню путь, до самого кладовища рідної Березнуватівки.
"Колись вірменин Параджанов зняв фільм, який став символом українців. Сьогодні вірменин Нігоян віддав життя, яке стало символом України", - зазначив свого часу співак Святослав Вакарчук.
Як повідомляв портал "Знай.ua", українцям показали, якими революційними досягненнями у державі слід пишатися.