Наталія Володимирівна Кацер-Бучковська – український політик, народний депутат восьмого скликання. Про кар'єру, особисте життя, доходи і компромат– читайте в нашому матеріалі.

Біографія

Дата народження– 15.03.1983

Вік – 36 років

Місце народження – Бучач, Тернопільська область, Україна

Національність – українка

Знак зодіаку – риби

Сім'я

Юрій Кацер – чоловік Наталії Володимирівни. За освітою він юрист, диплом отримав у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Кацер очолює юридичний відділ в компанії "КПМГ-Україна".

Сім'я виховує двох дітей – синів Марка і Ігоря.

Освіта

Середню освіту отримала в рідному місті. Після переїхала до Львова і вступила до університету імені Франка. А в 2011 році закінчила магістратуру в Університетському коледжі Лондона, де вивчала економіку і право.

Кар'єра і бізнес

Після закінчення університету влаштувалася на посаду юридичного консультанта в невелику фірму. Пізніше працювала фахівцем в ревізійної комісії і в департаменті з міжнародних відносин.

З 2007 року Кацер очолювала юридичний відділ організації "Київреклама". Через рік перейшла в DeVision Group, B & S Holding. Майже чотири роки керувала корпоративно-інвестиційним відділом.

Восени 2013 року Наталія Володимирівна очолила консалтингову організацію KCG Investment Consulting. Одночасно з цим працювала аналітиком в брюссельському виданні "The European Sting".

З 2012 по 2014 обіймала посаду помічниці народного депутата Ольги Белькової (партія "Удар" Віталія Кличка). При цьому зарплати не отримувала.

Після Революції Гідності новообраний президент призначив позачергові парламентські вибір. Наталя Кацер брала участь від партії Народний фронт.

У Верховній Раді нардеп входить в комітет, який займається питаннями паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки. Є главою підкомітету з питань розвитку, стратегії та інвестицій. Кацер-Бучковська входить в групу з міжпарламентських зв'язків з декількома країнами.

Згідно з офіційною інформацією, за свою кар'єру в ВР, Наталія Володимирівна зробила 53 депутатських запити, взяла участь у створенні трьох законопроектів, 44 рази виступила з парламентської трибуни.

Кацер ратує за "зелену" енергетику і політику декарбонізації. Політик заснувала громадський рух "Дій з нами" разом з депутатами Мустафою Найємом і Світланою Заліщук.

Компромат і чутки

У минулому році народний депутат Наталія Кацер потрапила в автомобільну аварію. У зведеннях поліції було сказано, що за кермом одного з автомобілів був народний депутат з прізвищем, що починається на К. Журналісти припустили, що машиною керувала саме Кацер-Бучковська. Також відомо, що в машині в момент аварії перебувала дитина, якій після була потрібна допомога медиків. У підсумку, травми виявилися несерйозними і дитину госпіталізувати не стали. Згідно з версією поліції, винен в ДТП водій іншої машини.

"Свою провину в ДТП не заперечує водій іншого автомобіля, яка пояснила, що допустила помилку, не пропустивши зустрічну (мою) машину", – пізніше написала депутат в фейсбуці.

У минулому році Кацер голосувала за скандальний закон №9157, який передбачає обмеження свободи слова в інтернеті і на ТБ.

Декларація

Згідно з декларацією про доходи за 2018 рік, Наталя Кацер-Бучковська отримала на основному місці роботи, тобто виконуючи обов'язки народного депутата, 382 тисячі гривень. Ще 764 тисячі гривень вона отримала в якості компенсації депутатських витрат.

26 тисяч гривень – відсотки від банківських депозитів. 10 тисяч гривень склала матеріальна допомога при народженні дитини.

Чоловік політика Юрій Кацер заробив за 2018 рік більше 3 мільйонів гривень. Ще 12 тисяч чоловік отримав в якості "додаткового блага", 6,5 тисячі гривень – відсотки від банківських депозитів.

Наталя Кацер-Бачковський володіє однією земельною ділянкою, розташованою у Львівській області. У столиці народний депутат знімає в оренду квартиру в 180 квадратних метрів.

Пересувається Наталія Володимирівна на Honda Civic 2012 випуску. На момент покупки в 2015 році автомобіль коштував 300 тисяч гривень.

Згідно з декларацією про доходи, Кацер-Бучковська є власницею акцій компанії "Укрнафта". У банку політик зберігає 29 тисяч доларів, її чоловік – 188 тисяч гривень. А ось готівкою значно більше – більше 1 мільйона гривень, 31 тисяч доларів, у чоловіка – 1,5 мільйона гривень, 52 тисячі доларів, 25 тисяч євро.

Фотографії

Відео

Посилання

Сторінка Наталії Кацер-Бучковська в Фейсбук