Біографія

Ігор Горжій народився в Полтаві 12 квітня 1967 року.

Знак Зодіаку: Овен

Народився в рік Вогняної Кози

Національність: українець

Віросповідання: православний

Професіонал своєї справи із результатами, майстер організаційних завдань, який вміє вирішувати всі питання в межах наданих йому прав. Читайте детальніше про діяльність Ігоря Горжія в цьому матеріалі. 

Горжій Ігор Григорович

Сім'я

Батько трьох дітей.

Освіта

З 1991 року по 1993 рік навчався в Полтавському нафтовому геологорозвідувальному технікумі. З 2001 року по 2005 рік здобував вищу освіту в Полтавському національному технічному університеті ім. Ю. Кондратюка за спеціальністю - обладнання нафтових і газових промислів. З 2007 року по 2009 рік - навчався в Полтавському університеті споживчої кооперації України, кваліфікація - спеціаліст з економіки підприємства, друга вища освіта.

Горжій Ігор Григорович

Кар'єра та бізнес

У своїй професійній діяльності Ігор Горжій пройшов шлях від слюсаря-механіка, обслуговуючи транспортні засоби Полтавського тролейбусного управління, до керівника підприємств та установ.

Трудову діяльність Ігор Григорович розпочав 1984 року на посаді учня слюсаря-електрика з радіоапаратури. З 1985 року по 1987 рік - проходив службу в Збройних Силах. 3 1987 року по 1990 рік - слюсар-механік. З 1990 року до 2002 року - працював на транспортній дільниці Полтавської експедиції з випробування свердловин ДПГ «Полтаванафтогазрозвідка».

Горжій Ігор Григорович

З 2002 року по 2003 рік - генеральний директор ДП «Полтавнавтогазгеологія». З 2005 року і по 2011 рік - начальник Територіального управління державної інспекції з енергозбереження по Полтавській області.

Був депутатом Полтавської обласної ради V скликання. У 2010 році Ігор Горжій був обраний депутатом Полтавської обласної ради шостого скликання, а у 2015 році - 7 скликання. 

З 2012 року по 2015 рік - начальник Управління - старший державний інспектор з енергозбереження Управління Держенергоефективності в Полтавській області.

У 2019 році був заступником директора Товариства з обмеженою відповідальністю «Газонафтовий промисловий комплекс».

Горжій Ігор Григорович

З 2021 року по 2022 рік - заступник начальника Державної екологічної інспекції Центрального округу (Полтавська та Черкаська області) - Головного державного інспектора з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу (Полтавська та Черкаська області).

З 24 лютого 2022 року по 2024 рік - начальник Державної екологічної інспекції Центрального округу (Полтавська та Черкаська області) - заступник Головний державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Центрального округу (Полтавська та Черкаська області).

Горжій Ігор Григорович

Загальний стаж роботи Ігоря Горжія понад 31 рік (з них 12 років досвід роботи державної служби).

Особисті якості

Колеги та підлеглі Ігоря Григоровича впевнені, що він уміє вирішувати всі питання в межах наданих прав, забезпечує поєднання економічних та адміністративних методів керівництва. Ще в ньому цінують уміння визначати напрямки розвитку підприємства, організовувати роботу та ефективну взаємодію структурних підрозділів, організовувати виробничо-господарську діяльність підприємств та установ.

Горжій Ігор Григорович

Також Ігоря Горжія можна часто побачити на різних спортивних заходах. Наприклад, достеменно відомо, що Ігор Григорович грає у футбол, що неодноразово доводив виступаючи за Збірну Полтавської обласної ради.

А ще в заявах Ігоря Горжія простежуються практично новаторські ідеї. Так, узимку 2023 року, коли в Опішні (Полтавська область) гостро постало питання стихійного звалища, Ігор Григорович запропонував повну рекультивацію.

Горжій Ігор Григорович

«Рекультивація повністю - це потрібно розібрати все сміттєзвалище, папір розділити, скло розділити, метал відокремити, і потім це віддати на вторсировину, і пересипати ґрунтами. І це все надалі буде використовуватися як земельна ділянка, де можна висадити добротний ліс", - озвучував вирішення проблеми Ігор Горжій.

Горжій Ігор Григорович

Керування діяльністю Полтавської нафтогазорозвідувальної експедиції ДП «Полтаванафтогазгеологія», ДП НАК «Надра України», територіального управління Державної інспекції з енергозбереження в Полтавській області, ТОВ «Газонафтовий промисловий комплекс» і Державної екологічної інспекції Центрального округу Ігор Григорович здійснював уміло й ефективно, досягаючи високих результатів у роботі.

При виконанні службових обов'язків Ігор Горжій зарекомендував себе, як висококваліфікований, відповідальний і вимогливий керівник, який враховує пропозиції колег і приймає важливі та виважені рішення.

З підлеглими поводиться тактовно і ввічливо, водночас вимагає від них чіткого виконання поставлених завдань, самодисципліни.

Особливістю Ігоря Григоровича є повна відданість справі, якою займається. Він уміє повести за собою людей заради поставленої мети. Ігор Григорович завжди користується повагою та авторитетом у колективі.

Горжій Ігор Григорович

«Я вважаю, успіх базується на професіоналізмі працівників, кожен з яких компетентний у своїй сфері діяльності та відданий справі. Потрібно працювати командою заради досягнення спільної мети, не зупинятися, долати труднощі та завжди рухатися вперед", - вважає Ігор Горжій.

Горжій Ігор Григорович

Горжій Ігор Григорович

Волонтерська діяльність

Як і більшість свідомих українців, Ігор Горжій долучився до підтримки наших захисників, які боронять Україну.

Для потреб військових Ігор Горжій без роздумів віддав власний генератор, який був так необхідний захисникам. Також громадський діяч постійно допомагає збройним силам, передаючи потрібні речі, продукти харчування, обладнання та устаткування.

Нещодавно взимку, як представник Держекоінспекції Центрального округу, Ігор Горжій разом з представниками районної ради передали для потреб війська човен.

Горжій Ігор Григорович

«Ми не афішуємо свою діяльність, не привертаємо увагу до справ, якими займаємося, а працюємо, як і всі свідомі громадяни, на нашу спільну перемогу. Разом з друзями та колегами ми постійно реагуємо на запити військових та допомагаємо нашим захисникам всім, чим можемо», - зауважив Ігор Горжій.

Горжій Ігор Григорович

Відео

Посилання

Сторінка Ігоря Горжія у Facebook.