Біографія

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Анатолій Семенович Редер народився 18 грудня 1961 року в Одесі.

Знак Зодіаку: Стрілець

Народився в рік Бика

Національність: українець

Віросповідання: православний

Розмовляє російською, українською, англійською

Чому Редера називають главою фармакологічної мафії і скільки саме грошей він заробляє на продажу нарковмісних препаратів українцям? - Відповіді на ці та багато інших питань - в цій статті.

Сім'я

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Про особисте життя одного з найбільш впливових одеситів відомо мало. Один з найбільших представників Фармокологіческіе бізнесу категорично відмовляється говорити на тему свого особистого життя. З офіційних джерел відомо, що Редер перебуває у шлюбі. Має дружину і дочку.

Освіта

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Редер має блискучу освіту. У 1983 році Анатолій Семенович отримує диплом Одеського державного університету імені Мечникова. Є випускником спеціальності біохімія.

З 1984 по 1988 роки вивчав органічну хімію в аспірантурі Фізико-хімічного інституту імені О.В. Богатського.

На початку 90-х Редер проходить стажування в Великобританії. Вивчає хімію і фармакологію в університетах Бірмінгема і Шеффілда.

Кар'єра і бізнес

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Анатолій Редер починає кар'єру досить рано - в 21 рік. Анатолій Семенович рано обзавівся сім'єю і був змушений присвятити себе турботі про неї. Перше місце роботи - ФХУ імені Богатського, в якому він працював науковим співробітником.

Перші великі гроші в своє життя Редер отримав лише в 1988 році. Тоді він зумів продати 20 грам речовини, синтезованої власними руками, колегам в Казанському університеті.

Тоді ж Анатолій Семенович створює свій перший проект - МХП 777 - госпрозрахункове підприємство.

Свій перший бізнес в сучасному розумінні цього слова Редер організовує в 1992 році - відразу ж після повернення з Британії. Використовуючи потужності ФХІ імені Богатського, він вирішує створити одну з перших в Україні приватних фармацевтичних фабрик.

Саме тоді з'являється компанія ІнтерХім, кістяк якої склали працівники розваленого радянського наукового центру. Кошти на реалізацію проекту, згідно з офіційною версією, Редер отримує від бельгійських інвесторів з компанії Янсен Хіміка, які пизніше  стають одними з основних власників акції одеського фарм.виробника.

Перші мільйони Редер отримує в 90-і роки на виробництві гексаміну для промислового використання. У 1996 році Анатолій Семенович йде на розширення бізнесу і відкриває власну мережу аптек під назвою Інтерхім.

Наступна кар'єрна сходинка підкоряється Редеру в 2003 році. Тоді він успішно запускає завод з виробництва готових ліків. Бренд Інтех стає міжнародним у 2007 році. Тоді ліки і препарати одеського виробника з успіхом починають реалізовувати по всьому світу.

Редер вважається одним з перших українських бізнесменів, продукція якого отримала сертифікати GMP - міжнародного фармацевтичного стандарту якості.

У 2016 році компанія Редера запускає нові потужності у вигляді лабораторій і виробництв, вартість яких згідно з офіційною версією оцінюється в 42 мільйони євро.

На піку розвитку компанія Інтерхім отримувала на рік дохід, який перевищує позначку в 600 мільйонів гривень.

Досягнення Редера були відзначені і на вищому рівні. Анатолій Семенович є кавалером ордена Святого Володимира та лауреатом Державної премії в галузі науки і техніки.

Анатолій Редер, Одеса для якого протягом усього життя є домом, не розкриває інформації про свої доходи. Згідно з інформацією ЗМІ, його статки можуть оцінюватися в 100 мільйонів доларів.

Компромат і чутки

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Анатолій Редер є одним з найбільш скандальних бізнесменів сучасної України, якого відкрито називають наркобароном.

ЗМІ і прості користувачі мережі протягом багатьох років звинувачують компанію Інтерхім у виробництві і збуті нарковмісних препаратів. Багато хто впевнений, що Редер Частина винен в епідемії наркоманії в сучасних українських містах.

Анатолій Семенович є найбільшим виробником препарату Кодтерпін IC та інших кодеінових препаратів, які до сих пір продаються в багатьох аптеках нашої країни.

Даний препарат є основою для дезоморфина - недорогого синтетичного наркотику, який в народі називають Крокодил.

Лише в 2015 році Редер реалізував Кодтерпіну на фантастичну суму в 300 мільйонів гривень. Згідно з чутками, саме з прибутку від опіоїдних сурогатів Анатолій Семенович і зумів побудувати нові цехи ІнтерХіма в Одесі.

Окремо варто відзначити, що лише згідно офіційної статистики за підсумками минулого десятиліття продажу кодеїнових препаратів від Інтерхіма виросли срузу же в 8 разів.

Наглядові органи і уряд прекрасно усвідомлюють причини популярності препаратів від Редера на ринку. Але по ряду всім зрозумілих причин закривають очі на фабрику з виготовлення синтетичних наркотиків в Одесі.

Згідно численним чуткам, імперію нарковмісних препаратів Анатолій Семенович зумів створити користуючись партнерством з СБУ, і зокрема, начальника Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ Сергія Семочко.

Джерела повідомляють, що за збереження свого бізнесу Редер платить не менше 200 тисяч доларів, що дозволяє працювати його наркоімперіі без проблем з силовиками.

В кінці минулого десятиліття громадськість звернула увагу на роль Редера і його компанії ІнтерХім в поширенні дешевих важких наркотиків. У 2018 році на офіс виробника напали люди в камуфляжі з битами в руках, які завдали травми двом співробітникам компанії. Сам Редер заявив, що радикально налаштовані люди були справоковані розповсюджувачами фейкових повідомлень в мережі і закликав їх перевіряти інформацію.

Неодноразово у офісів ІнтерХіма проходили масові акції протесту. Учасники мітингів вимагали від Редера припинити випуск кодеиїнових препаратів, але їх прохання так і не були почуті.

У мережі з'являлися численні повідомлення про те, що в ході численних перевірок ІнтеХіма з'ясовувалося, що компанія поставляла кодеїн в кількостях, які у багато разів перевищують необхідний обсяг для виробництва ліків, що може побічно вказувати на те, що компанія Редера навмисне випускала на ринок величезні обсяги синтетичних наркотиків.

Звинувачували Редера і в порушеннях технології виробництва лікарських засобів і випуску на ринок медікоментів, якість яких не відповідає українським і міжнародним стандартам.

У 2014 році чиновники закрили виробництво Інтехіма до моменту усунення численних порушень технології виробництва.

Конфлікт розв'язався після зміни керівництва перевіряючого органа. Співробітники наглядових органів припинили тиск на ІнтерХім, чому нібито сприяв той факт, що Редер просто дав хабара потрібним людям.

На даний момент Редера і компанію ІнтерХім звинувачують в створенні штучної монополії на українському фармакологічному ринку і порушенні чинного законодавства про конкуренцію.

Деякі ЗМІ повідомляють, що Анатолій Семенович також активно саботує нову систему спрощеної держреєстрації ліків, що може позбавити його бізнес чільного місця на ринку.

У 2016 році з'явилася інформація, що проти Анатолія Редера було порушено кримінальну справу. Генеральна прокуратура України підозрювала генерального директора ІнтерХіма до причетності до систематичних  зловживань в Міністерстві охорони здоров'я і Держлікслужбі. Сам Бізнесмен інформацію про те, що проходив у даній справі - не коментує.

Анатолій Семенович також відомий в якості друга і партнера скандального колишнього президента Грузії і екс-губернатора Одеської області Михайла Саакашвілі, Повідомляється, що Редер навіть давав політати Саакашвілі на своєму особистому вертольоті.

Також встановлено, що доступ до повітряного судна Анатолій Семенович нібито безоплатно надавав і іншим видатним одеським чиновникам, що побічно може підтверджувати існування корупційної зв'язку між ними.

Згідно з деякими повідомленнями преси, виготовлення кодтерпіну, яке сприяло поширенню популярності вкрай небезпечного наркотику Крокодил, стало причиною псування відносин Редера з РФ і навіть внесення його до списку санкцій.

Редера систематично звинувачують в симпатіях до РФ і навіть фінансуванні сепаратистів. Встановлено, що на Анатолія Семеновича зареєстровано підприємство Олдіан, що веде діяльність на території окупованого Криму. Крім того, достеменно відомо, що одним з давніх бізнес-партнерів одесита є Дмитро Рогов - колишній кримський депутат від Партії регіонів, який в 2014 році перейшов на бік окупаційної влади і став членом партії Єдина Росія. На даний момент соратник Редера є депутатом окупованого півострова. Крім того, Рогачов належить до спонсорів козаків, які тероризують населення Криму.

У 2020 році ІнтерХім і Редера звинувачували в спробах збагатиться на пандемії коронавируса. Бізнесмена звинувачували в спробах реалізації препарату Аміксин IC як ліки від COVID-19 і реалізації даного ліки державі без оформлення відповідних тендерів.

Анатолія Рідера також звинувачують в незаконній експлуатації історичної будівлі, що знаходиться в Одесі за адресою: Пастера, 25. Місцеві ЗМІ пишуть, що бізнесмен заволодів пам'ятником архітектури і сприяє його руйнування в змові з обласної ОДА.

Фотографії

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Анатолій Редер: джерело: YouTube

Відео

Посилання

Посилання на сторінку бізнесмена в соціальній мережі Facebook.