Біографія

Андрій Балонь: джерело: Facebook

Андрій Балонь народився 6 листопада 1982 року в місті Стебник, що знаходиться у Львівській області.

Знак Зодіаку: Скорпіон

Народився в рік Собаки

Говорить російською та українською

Національність українець

Як довго Андей Балонь імовірно брав хабарі? Скільки він вимагав грошей у підлеглих і хто нібито йому в цьому допомагав? - Відповіді в цьому матеріалі.

Сім'я

Андрій Балонь: джерело: Facebook

Про особисте життя колишнього кіровоградського губернатора не так вже й багато відомо. Згідно з офіційною інформацією, він одружений. Дружина - Ілона Сергіївна. Має сина Матвія.

Освіта

Андрій Балонь: джерело: Facebook

Андрій Балон є випускником Національного університету внутрішніх справ. У 2003 році отримав диплом юриста.

Друга вища освіта отримує в 2014 році. Має диплом Інституту післядипломної освіти при Національному університеті імені Тараса Шевченка. Випускник спеціальності Фінанси і кредит.

Кар'єра і бізнес

Андрій Балонь: джерело: Facebook

Трудовий шлях Андрій Богданович Балон починає в 2003 році. Перше місце роботи - Старосамбірський районний відділ управління МВС України Львівської області. Майбутній політик працював за фахом - слідчим.

У період з 2004 по 2010 року - старший слідчий Дрогобицького міського відділу Головного управління МВС України у Львові.

З 2010 по 2011 роки служив заступником начальника Самбірського міського відділу Головного управління МВС України. Після став начальником відділу у Львові.

Протягом чотирьох місяців у 2011 році обіймав посаду начальника Франківського районного відділу у Львівському міському управлінні МВС.

У 2012 році Балоня переводять в Житомирську область. Працює там заступником начальника слідчого управління МВС України.

З 2013 по літо 2014 року служить у місті Полтава в ранзі начальника відділу розслідування особливо важливих справ та злочинів. У 2014 - 2015 роках працює першим заступником начальника Управління МВС України в Полтавській області.

У 2015 - 2017 роках зайнятий на посту доцента кафедри державного управління і права Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка.

Переходить на чиновницьку роботу в травні 2017 року. Працює заступником голови Херсонської облгосадміістраціі.

Україна дізнається ім'я Андрія Балон в листопаді 2019 року, коли президент Зеленський призначає його на посаду голови Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Широку популярність ім'я політика отримує лише 26 червня 2020 року і то через скандальний привід. Андрія Бондаря затримали при отриманні хабара, після чого президент звільнив його з посади губернатора.

Балонь надавав дані податкової декларації і вказував право власності на три квартири в Дрогобичі, Києві та Херсоні. Колишній слідчий і губернатор має авто марок Фольксваген і Ягуар.

Політик реєстрував право власності на компанію Медіапівдень, частку якої він оцінив в три мільйони гривень. Як губернатора Андрій Богданович заробляв трохи більше 500 тисяч гривень. Вказував він і додаткові доходи, які перевищували 1 мільйон гривень на рік.

Балон реєстрував активи сумою понад 300 тисяч гривень, понад 70 тисяч доларів і більше 7 тисяч євро.

Компромат і чутки

Андрій Балонь: джерело: Facebook

Андрій Балонь - один з найскандальніших політиків сучасної України. 25 червня в Національному антікорруціонному бюро України повідомили, що на хабарі затримано одного з губернаторів. Чиновника спіймали при отриманні незаконної винагороди в сумі 1,8 мільйона гривень. Пізніше правоохоронці оголосили і ім'я чиновника, яким виявився губернатор Кіровоградщини Андрій Балонь.

В антикорупційному бюро заявили, що Балонь діяв разом з іншими чиновниками. Злочинна група зажадала від керівника регіонального відділення одного з органів державної влади в області заплатити їм майже два мільйони гривень. Гроші вони хотіли у той: що не створюватимуть перешкод його діяльності. При цьому Балонь, сам будучи досвідченим слідчим, зажадав хабар частинами, щоб убезпечити себе.

Згідно з інформацією джерел, тим самим чиновником, який допомагав Балон, був його друг і начальник патронатної служби Сергій Шевченко.

Повідомляється, що правоохоронці зібрали достатню доказову базу проти чиновників і провели успішні обшуки в їхніх будинках, а також будівля Кіровоградської обласної адміністрації.

27 червня Андрій Богданович був заарештований на два місяці з з альтернативою внесення застави для глави ОДА в розмірі майже 10 млн грн.

Відзначимо, що ще до корупційного скандалу багато ЗМІ відкрито називали Балоня корупціонером. Так, колишній правоохоронець декларував величезні доходи і суми готівки, які не змогли б у нього сформуватися на зарплату в органах правопорядку. Ще більше активів виявилося у його дружини. Крім того, ознаки фіктивності були виявлені у фірми подружжя, через яку проходили мільйони гривень прибутку.

Фотографії

Андрій Балонь: джерело: Facebook

Андрій Балонь: джерело: Facebook

Відео

Посилання

Посилання на сторінку політика в Фейсбук.