Роман Абрамовський - новопризначений міністр екології з мільйонами на рахунках. Сім'я чиновника-мільйонера, що знаходиться у владних структурах при трьох різних гарантах країни, купається у розкоші. Читайте докладніше про зв'язки у ДНР таі «корупційний шлейф» міністра.

Біографія

Дата народження: 5 жовтня 1973 року.

Знак Зодіаку: Терези. За східним гороскопом: рік Водяного Бика.

Вік: 47 років.

Виручка у тендерах компаній, у яких Роман Абрамовський є бенефіціаром, склала колосальну суму - 75 млн. 852 тис. 820 грн. Такі дані зазначені у його декларації за 2019 рік.

Втім, це не єдиний цікавий факт, що заслуговує на увагу. Крім того, що у нього є нерухомість площею понад 300 м², на його різних банківських рахунках і готівкою - колосальні кошти. Сума грошових активів декларанта та його сім'ї за активами «готівка» у рази перевищує 5 млн. грн. – читайте про це далі докладніше.

До призначення на посаду міністра чиновник-мільйонер займав пост замміністра енергетики та захисту навколишнього середовища. Давайте дізнаємося, яким був його шлях становлення. Адже чиновник перебуває у владних структурах при трьох різних гарантах країни, про що повідомляють відкриті джерела.

До речі, e минулому новопризначений міністр був помічником-консультантом екс-нардепа «регіонала». Він допомагав одному із організаторів руху бойовиків «Оплот» Олександру Бобкову. А сьогодні обійняв почесну посаду міністра екології. За таких призначень навряд чи вдасться викорінити корупцію у нас у країні.

Поки ЗМІ пишуть про сепаратистські зв'язки Романа Абрамовського та його «корупційний шлейф», дізнайтеся, які скелети ховаються у шафі новопризначеного міністра. Читайте також про дорогі авто та іншу розкіш сина чиновника у Америці, фото якого у соцмережі Інстаграм свідчать про розкішне життя.

Роман Абрамовський: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Сім'я, особисте життя

Дитинство майбутнього міністра пройшло у Комсомольськ-на-Амурі (Російська Федерація, Хабаровський край). Тут він народився. У даний час мешкає у Києві (Україна).

Сімейний стан: одружений. Дружина: Світлана Миколаївна Юрченко. Діти: син Олександр. Більш детальна інформація про особисте життя у відкритих джерелах відсутня.

Освіта

2006 р. - закінчив Національну академію внутрішніх справ України (у минулому - Київський національний університет внутрішніх справ).

Кар'єра і бізнес

1992-1994 рр. - свою трудову діяльність майбутній міністр почав у віці 19 років. Не маючи вищої освіти, він обійняв посаду комерційного директора. Працював у ЗАТ «Юрзовнішконсульт» протягом 2-х років.

1995-2000 рр. - наступні 5 років був заступником директора «Консул-Моторс».

2000-2004 рр. - гендиректор ТОВ «Автоленд».

2004-2005 рр. - спочатку - 1-й замправління, потім - голова правління «ЕМЗ «Металіст».

2005-2006 рр. - 1-й заступник гендиректора «Укрстальконструкція». Одночасно закінчував навчання в університеті внутрішніх справ.

2006-2012 рр. - наступні 6 років був генеральним директором цієї будкомпанії. До речі, вона пов'язана із підприємцем-політиком, екс-губернатором Донецької області, народним депутатом від «Батьківщини» Сергієм Тарутою.

2012-2013 рр. - заступник директора «Ріола Модуль ЛТД».

2013-2014 рр. - помічник-консультант екс-нардепа «регіонала». Допомагав одному із організаторів руху бойовиків «Оплот» Олександру Бобкову. Він, до речі, - учасник бойових дій на боці бойовиків «ДНР». Про це повідомляють ЗМІ.

2015 р. - заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

2019 р. - заступник міністра енергетики та захисту навколишнього середовища.

З 19.06.2020 р. - міністр екології України.

Компромат і чутки

На посаді міністра екології Романа Романовича Абрамовського підтримали 264 депутати. До призначення чиновник відомий громадськості зв'язками із бойовиками «ДНР», про що повідомляють відкриті джерела.

Роман Абрамовський: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Сам співвласник великого бізнесу «зеленої енергетики» стверджує, що його місія - «розвиток зеленої енергетики». Щоправда, усього 5 років тому, в 2015 році, чиновник курирував буднапрямок.

Саме тоді Олексій Кудрявцев очолив держархітектурно-будівельну інспекцію. ЗМІ пишуть, що у нього був фальшивий диплом молдавського університету. Він також запам'ятався як один із найбільш корумпованих керівників будівельної галузі.

За 3 роки до цих подій Роман Романович був помічником нардепа- «регіонала» Олександра Бобкова, відомого організатора терористичної організації «Оплот». Цікаво, що Олексій Кудрявцев на той момент уже був депутатом цієї ж «Партії регіонів».

Stopcor повідомляє, що Олександр Бобков, Роман Абрамовський та Сергій Білгородський володіють підприємством «Коксохімобладнання», що знаходиться у Донецьку. Вони є співзасновниками даного виробництва. Як зазначає веб-ресурс, завод контролюють бойовики. Досі підприємство платить податки до бюджету невизнаної Донецької Народної Республіки.

До речі, Олександр Михайлович Бобков був тісно пов'язаний із убитим екс-ватажком терористів ДНР Олександром Захарченко. Інші відкриті джерела також пишуть про «корупційний шлейф» міністра та його тісні взаємини із сепаратистами. Відзначаючи, що у 2017 р. Роман Романович допомагав Сергію Білгородському.

Нагадаємо, бізнесмена звинуватили у пособництві терористам ДНР. Новопризначений міністр спілкувався тоді з двома екс-помічниками Олександра Бобкова, намагаючись підтримати колегу по Донецькому заводу.

Син Романа Абрамовського, Олексій, проживає із 2015 року в США. Спочатку в нього там була перспективна робота. Однак практично через півроку після переїзду до Америки він раптом стає... консультантом у сфері продажів мережі супермаркетів Нижегородської області (Росія).

Щоправда, незабаром син знову повернувся до громадської роботи у США. ЗМІ відзначають, що сторінка сина чиновника у Інстаграм свідчить про розкішні авто та світські вечірки в усі часи. Навіть, коли він був безробітним. Між іншим, дорогі автомобілі - одне із захоплень сина міністра.

Декларація Романа Романовича за 2019 рік демонструє наявність у нього двох столичних квартир. Одна - величезна, площею 321,5 кв. м. Друга менша - 71,8 кв. м. У власності дружини - 2 гаража у Києві.

Із цінного майна у е-документі зазначені кілька пар дорогих годинників торгових марок Ulysse Nardin, Bregeut, Ulysse Nardin. А також багато ювелірних виробів дружини.

Іх транспортних засобів - Mersedes Benz S500, 2010 р.в. вартістю 1 млн. 240 тис. грн. Дружині належить Land Rover Range Rover, 2013 р.в. Зазначена у декларації вартість цього авта - 1 млн. 443 тис. 340 грн.

Їй також належить BMW X5, 2008 р.в., куплений у тому ж 2008-му за 402 тис. грн. Утім, на вторинному ринку сьогодні машина такого класу та року випуску також коштує від 400 тис. грн.

Із цінних паперів вказані акції дружини на ПрАТ «Київгідромонтаж». Номінальна вартість цінного паперу - 474 тис. 575 грн. Кількість - 94 тис. 915. Дружина є бенефіціарами цілого ряду підприємств.

У декларації зазначені подарунки долі у статутному капіталі Світлані Миколаївні выд наступних підприємств: ТОВ «Корнел України» - у розмірі 3 млн. 812 тис. 478 грн.; ТОВ «Інкон» - 30 тис. грн.; ТОВ «Трескон» - 30 тис. грн.; ТОВ «Інтон» - 30 тис. грн. Її дохід від відчуження рухомого майна склав 316 тис. грн.

На їх банківських рахунках і готівкою - величезні суми грошей. При цьому зарплата Романа Романовича за основним місцем роботи склала у минулому році 252 тис. 336 грн. (ТОВ «Ріола-Модуль ЛТД») та 122 тис. 63 грн. (Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища України).

У числі доходів міністра за 2019 рік зазначено спадок Романа Романовича у розмірі 610 тис. 459 грн. та 14 тис. 512 грн. У числі грошових активів чиновника значаться 300 тис. 522 долари готівкою. На різних банківських рахунках загалом 796 тис. 91 євро, 1 тис. 382 долари та 101 тис. 301 грн.

У його дружини 35 тис. 700 євро і 405 тис. доларів готівкою. На різних банківських рахунках Світлани Миколаївни загалом 15 тис. 287 грн., 1281 євро, 300 рублів та 79 тис. 317долларов.

Фотографії

Роман Абрамовський: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Роман Абрамовський: біографія і досьє, компромат, скрін із Фейсбук

Роман Абрамовський: біографія і досьє, компромат, скрін - YouTube

Відео

Посилання

Фейсбук - на момент виходу публікації серед його передплатників було 400 осіб.