Біографія

Олександр Верголяс народився 23 листопада 1990 року в столиці нашої країни, і по теперішній час проживає в Києві.

Сім’я

Інформації щодо сімейного стану Олександра Верголяса в мережі не знайдено

Освіта

Після школи Олександр вступає до Київського Університет Права НАНУ, який закінчує в 2012 році. Друга вища освіта Олександр Верголяс отримує в Інституті інформатики і права НАПрН України, на кафедрі Інформаційного права і Інформаційної безпеки, де стає кандидатом юридичних наук.

Кар'єра і бізнес

Олександру Верголясу за весь період своєї професійної діяльності довелось попрацювати на декількох місцях, на кожному з яких він себе зарекомендував як конфліктний співробітник, який що думає, те й говорить не дотримуючись жодних норм етикету.

Не покидаючи рідного міста Олександр Верголяс працює на посаді координатора проектів в ВМГО «Союзі молодих політологів України» в період з 2008 року по лютий 2017 року.

Набравшись досвіду Олександр вирішує стати головним редактором електронного видання КуляNews, в якому працює і донині. Основним місцем роботи з 2017 року Верголяс Олександра стає ТОВ "Петро і Мазепа медіа". Як висловлюється з цього приводу сам Олександр - «не так давно всім відомий сайт Петро і Мазепа став інформаційним агентством, і цей період перепав на виникнення нового витка в моїй кар'єрі»

Ще в 2017 Верголяса на посаду виконавчого директора в інформаційне агентство "Петро і Мазепа медіа" запрошує особисто Дмитро Подтуркін. На той період часу його робота полягала в організаційно-юридичному супроводі життєдіяльності ТОВ "Петро і Мазепа медіа". Метою ТОВ "Петро і Мазепа медіа" на сьогоднішній день є - увійти в десятку інформаційних сайтів України за відвідуваністю, і всі працівники компанії трудяться над цим не покладаючи сил.

Компромат і чутки

В період роботи Олександра в ВМГО «Союзі молодих політологів України» на посаді координатора проектів, їм були розкриті різні актуальні теми, однією з яких стала: «Виникнення ідеї" Новоросії ", головні завдання агресора, Надії Савченко та інформаційної гігієни». Він стверджував, що наша країна на сьогоднішній день знаходиться в стані інформаційної війни, і головним завданням агресора є необхідність зробити все зусилля, щоб зломити жертву, та так, щоб та зовсім перестала чинити опір. А це можна зробити, розповівши цільової аудиторії свою версію правди і таким чином перенаправити їх на свою сторону, а якщо цільова аудиторія почне підтримувати сторону агресора, то у України не буде шансів підтвердити свою точку зору. 

У 2016 році був один скандал в якому фігурувало ім'я Олександра Ворголяса. Блогера вразило те, що вісімнадцятирічна мешканка Дніпра Олександра Кучеренко, яка стала переможницею конкурсу краси в місті Київ, не змогла відповісти на питання - хто обіймає посаду прем'єр-міністра України. Хоча стверджувала, що цікавиться політикою, вчиться в інституті журналістики КНУ Шевченка. Цим Олександр Ворголяс був до межі обурений, і написав про це пост на адресу переможниці конкурсу краси на своїй сторінці в Фейсбук. 

Так само Олександр Верголяс висловлювався - "про війну, яка на сьогоднішній день йде між Росією і Україною, ці дві держави називали себе братами, а що ми бачимо зараз - війна".

Ряд артилерійських ударів російських Збройних сил з території Росії почалися в липні 2014 року, і їх частота постійно зростала в плоть до вересня 2014 року. Сліди артилерійських ударів, які здійснювалися через кордон без праці можна знайти на всій прикордонній території зони конфлікту в Донецькій і Луганській областях. У мережі ж можна знайти зворотну інформацію, що це Україна обстріляла Росію. Детальніше щодо цієї інформації Верголяс розмістив свою відповідь на особистій сторінці Фейсбук і в вільному доступі в мережі інтернет. 

Так же Олександр Верголяс негативно висловився щодо призначення Трампа, так як слідом слід ряд змін в посадах. Так главою Держдепартаменту стане - Рекс Тіллерсон, він є нинішнім главою найбільшої приватної нафтової компанії ExxonMobil, до того ж у нього не найтепліші стосунки з Кремлем. Далі на посаду глави ЦРУ заступить - Майкл Помпео, який відкрито називає Російську Федерацію ворогом для США. Пост глави національної розвідки США - структури яка займає все розвідувальне співтовариство США, займе людина, яка стала ініціатором санкцій проти Кремля - ​​Ден Коутс. Посада міністра енергетики займе - Рік Перрі, раніше відомий як губернатор Техасу, а так само є прихильником традиційної енергетики (газ, нафта, вугілля), саме від нього очікують інтенсифікації видобутку сланцевих і розширення експорту нафти і газу. Варто зауважити, що нинішнє керівництво міністерства збирається до 2020 року розпродати стратегічні запаси нафти як непотрібні, через те, що зростання внутрішнього видобутку газу непорівнянний з відмовою від імпорту нафти і газу. З цього зрозуміло, що дана ситуація несе на території країни буде матися велика кількість нафти і газу, а це в свою чергу дозволить знизити ціни для споживачів. Звичайно ж для кремлівської економіки є початком краху. 

Фотографії

Олександр Верголяс, facebook
Олександр Верголяс

Блогер Олександр Верголяс
Блогер Олександр Верголяс

Відео

Посилання

Фейсбук