Відомо, що Кабінет міністрів оголосив конкурс на посаду голови податкової. Як повідомляє Hyser, Дмитро Олексієнко, голова Громадської ради при ДФС, нібито не проти обійняти посаду голови Митної служби України. Наш герой - особистість для народу таємнича. Інформації про нього у відкритих джерелах вкрай мало. Дізнайтеся, що представляє собою декларація Дмитра Володимировича? Скільки тендерів виграли компанії, бенефіціаром яких він є? І які дії використовують фіскали, щоб витрусити з українців якомога більше податків?

Біографія

Народився 13 серпня 1976 року.

Знак Зодіаку: Лев. За східним гороскопом: рік Вогняного Дракона.

Національність: українець.

Вік глави Громадської ради при ДФС: 42 роки.

Додаткова інформація: вільно володіє англійською мовою.

Для того, щоб український аудитор і громадський діяч Дмитро Олексієнко взяв участь у конкурсі на посаду голови Митної служби України, необхідно пройти три етапи відбору. Перший крок для кандидатів - перевірка рівня знань українського законодавства: Конституції, Податкового та Митного кодексів. Другий етап включає ситуаційні завдання. Третій являє собою живе співбесіду. Одна з вимог до кандидатів - знання англійської мови.

Як повідомляють медіа-видання, представники податкової успішно використовують у своїй діяльності тиск та перевірки з тією метою, щоб змусити українців заплатити більше податків. І навіть за невеликий податковий борг (від 5 тис. грн.) представники ДФС подаватимуть до суду та заарештовувати майно.

Нагадаємо, раніше фіскали подавали в суд у разі великих боргів по податках. Судитися починали, коли мова йшла про суми від 100 тис. грн. та більше. А тепер суди практикуватимуться у податкових справах навіть у тому випадку, коли мінімальний борг складе всього лише 5 тис. грн. і більше.

Давайте дізнаємося, як сьогодні відслідковуються гроші фізичних осіб? І яку позицію займає Дмитро Олексієнко по відношенню до народу? Читайте всю правду прямо зараз!

Сім'я

Народився в сім'ї шахтаря у Волновасі Донецької області. У декларації за 2017 рік у графі «зареєстроване місце проживання» Дмитро Володимирович зазначив м. Вугледар Донецької області. Його місце фактичного проживання - місто Київ.

Сімейний стан: одружений, дружина - Вікторія Олександрівна. Діти: пара виховує сина Віктора та дочку Марію.

Освіта

1993-1998 рр. - після закінчення школи вступив до Донецького національного технічного університету. Вищу освіта освоїв за фахом «облік та аудит».

У нього є такі сертифікати:

• Сертифікат аудитора.

• Диплом АССА з міжнародної фінансової звітності.

• Сертифікат внутрішнього аудитора.

• Диплом Інституту професійних фінансових менеджерів із міжнародної фінансової звітності, внутрішнього аудиту, стратегічного та фінансового менеджменту.

Крім цього, наш герой - сертифікований бухгалтер-практик (Євразійська рада сертифікованих бухгалтерів і аудиторів).

Кар'єра і бізнес

Відразу після отримання диплома спеціаліста почав працювати в аудиторській фірмі м. Донецьк «Діком-Аудит».

У 1999 році переїхав до Києва, де працював на посадах аудитора, провідного аудитора, директора департаменту аудиту підприємств, заступника голови правління аудиторської фірми.

З 2007 року очолив аудиторську фірму «Експерт».

З 2002 по 2014 рр. - член Спілки аудиторів України.

У 2006 р. -обраний до складу Правління Київського територіального відділення Спілки (КТВ САУ), де в 2008 році виконував обов'язки Голови. Командою Правління КТВ САУ було організовано дві конференції аудиторів (смт Пуща-Водиця і смт Ладинка), ряд «круглих столів», засновано «Кубок київського аудиту».

З 2002 р. - член Федерації професійних бухгалтерів і аудиторів України (ФПБАУ). У березні 2008 р. з'їздом ФПБАУ був обраний до складу Ради, де обіймав посаду Віце-президента ФПБАУ та очолював Комітет зі стандартів та практики аудиту аж до 2014 р. (перебування на посаді члена Ради ФПБАУ обмежена двома трирічними термінами поспіль).

У цей період представляв Федерацію у стосунках із іноземними партнерами, зокрема, очолював делегації в науково-практичних конференціях у Польщі, Румунії, Білорусії, Угорщині, Великобританії, Росії, Міжнародному Конгресі бухгалтерів у Малайзії.

Після оприлюднення Світовим банком у 2009 році Звіту про дотримання стандартів і кодексів (дослідження в області бухгалтерського обліку та аудиту), відповідно до рекомендацій Світового банку, очолюваним ним комітетом по стандартам і практики аудиту ФПБАУ, було розроблено проект Закону «Про аудиторську діяльність», який враховував усі вимоги європейського законодавства до аудиту та перспективи розвитку професії.

З 2016 р. на з'їзді був знову обраний до складу Ради ФПБАУ. Очолив напрям членства у Федерації.

Дмитро Олексієнко

З листопада 2009 р. по квітень 2011 р. делегований до складу Аудиторської палати України від ДПАУ, де працював в Комісії з моніторингу та законодавчого регулювання аудиту.

Брав участь у розробці змін до профільного Закон від АПУ. Автор змін до Регламенту АПУ, який передбачає таємне голосування за виборні посади, оприлюднення фінансової звітності, кошторисів, протоколів і відеозаписів засідань тощо (зміни не прийняті АПУ).

З 2006 р. входив до складу Громадських рад при Державній податковій адміністрації України, Міністерстві доходів та зборів України, Фонду державного майна України.

Член Консультаційної Ради з бухгалтерського обліку та аудиту на ринку цінних паперів при НКЦПФР. Член Громадської ради та Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України.

З 2014 р. - виконавчий директор громадської спілки «Ліга аудиторів України».

З 2015 р. - член Ради ВГО «Асоціація платників податків України».

У листопаді 2014 року на відкритому голосуванні обраний із числа 7 кандидатів Головою Громадської ради при Державній фіскальної службі України. Чисельність Громадської ради при ДФС України на той момент становила 154 представника суб'єктів громадянського суспільства.

У 2015 і 2016 рр. - переобраний на цю посаду. Як голова Громадської ради включений до складу Колегії ДФС України. Члени Ради вирішують спільно ряд питань у області реалізації податкової та митної політики України.

Компромат і чутки

Декларація Дмитра Володимировича за 2017 рік свідчить про власність всього лише мізерної частки (0,2%) квартири загальною площею 70,1%, яка знаходиться в місті Вугледар Донецької області.

Він декларує корпоративні права на ТОВ АКГ «Експерт» та ТОВ АФ «Експерт». Зазначена вартість у грошовому вираженні - 800 тис. грн. та 300 тис. грн. відповідно. У його дружини Вікторії Олександрівни - корпоративні права на ТОВ АК «Експерт» (50% від загального капіталу). Кожен із подружжя є кінцевим бенефіціаром зазначених організацій.

Зарплата декларанта за основним місцем роботи (ТОВ АФ «Експерт») склала 35 тис. 200 грн. На місяць виходить трохи менше 3 тис. грн. Зарплата дружини - 38 тис. 400 грн. Більше ніякі доходи, транспортні засоби, матеріальні активи, в тому числі готівкові кошти або заощадження на банківському рахунку не зазначені.

При цьому виручка на тендерах компаній, у яких декларант є бенефіціаром, склала 2 млн. 127 тис. 690 грн. ТОВ «Аудиторсько-консалтингова група «Експерт» виграла 11 тендерів на суму 1 млн. 818 тис. 790 грн. ТОВ «Аудиторська фірма «Експерт» - 4 тендери на суму 308 тис. 900 грн.

Що ж, свої справжні доходи олігархи, депутати та можновладці навчилися від народу приховувати. Натомість «здирають із українців останні шкури». З'ясовуючи всі тонкощі, що стосуються особистості глави Громадської ради при ДФС, можна відзначити, що наш герой підтверджує максимальну активність податківців по відношенню до українців.

До речі, раніше Дмитро Олексієнко заявляв, що податківці нині перебувають у скрутному становищі. І фіскали просто змушені судитися за кожну гривню, виправдовуючись тим, що «зростає податкове навантаження, тому що приймаються бюджети з нереальними планами».

Представники фіскальної служби намагаються використовувати всі можливості, щоб оштрафувати громадян України навіть на мінімальні суми. Суди переважно на боці держави. У результаті простий народ потрапляє в зону штрафного ризику навіть за невелику несплату податку. У тому числі - за прострочену подачу декларацій.

Борги фізосіб сьогодні відслідковуються більш скрупульозно. І рух грошових коштів на банківських картках українців - під їх постійним контролем. У разі, якщо на вашу картку надходять гроші, які не є заробітною платою чи пенсією, про їх походження можуть запитати.

Фотографії

Дмитро Олексієнко

Дмитро Олексієнко

Відео

Посилання

Фейсбук - однак контент Дмитра Олексієнка в соцмережі нині не доступний.

Твиттер. На момент виходу публікації кількість читачів сторінки - 1 тис. 33 особи. Подобається сторінка всього лише 36 людям.

Контакти, телефон, поштова скринька: +38 (050) 383-57-13, d.v.oleksiyenko@gmail.com