Біографія

Фазіль Севіндіковіч Аббасов - депутат Харківської ради, соратник Кернеса і директор комунального підприємства, з вивезення сміття.

Майбутній депутат Фазіль Севіндіковіч народився 7 вересня 1959 року в селищі Істісу в Азербайджані.

Сім'я

Фазіль Севіндіковіч сімейна людина, у шлюбі з Лілією він вже дуже багато років. Його дружина в 2018 році працювала в ТОВ "Платформа 19", ця організація спеціалізувалася на виробництві готових металевих виробів, це підприємство так само відомо на ринку як "Виробнича компанія АЛМАЗ".

У шлюбі у сім'ї двоє дітей, сини: Тарас і Тимур. Старший Тарас уже протягом тривалого часу займає посаду засновника і керівника ТОВ "Платформа 19", Тимур має свій бізнес і є фізичному особою-підприємцем.

Освіта

Відразу після закінчення школи Фазиля Севіндіковіча закликають в радянську армію, тут він служить протягом двох років в інженерних військах.

Харків для Фазіль Севіндіковіча став важливим містом, так як саме тут він отримував свою вищу освіту, отримав диплом економіста в 1985 році після закінчення інженерно-економічного інституту. Після цього Аббасов Фазіль вирішив закінчити аспірантуру, для цього він вибрав Українську інженерно-педагогічну академію.

Кар'єра і бізнес

Після того, як Фазіль Севіндіковіч здобув вищу освіту в інституті, він влаштувався на роботу в науково-дослідний інститут «Укрндіхіммаш». Уже в грудні 1987 року Фазіль Аббасов стає завідувачем відділом економіки виконавчого комітету Жовтневої районної ради в місті Харків, зараз він називається Новобаварський комітет.

Через п'ять років майбутній депутат береться очолювати управління економіки в Дзержинському районному раді, зараз він відомий як Шевченківський. Наступним професійним ростом в кар'єрі Фазіль Аббасова стає зайняття посади генерального директора спільного українсько-російсько-білоруського підприємства АТ «Спекс», завод спеціалізується на виготовленні теплообмінної апаратури. На цій посаді Аббасов Фазіль Севіндіковіч трудився в період з 1993 по 2006 рік.

По закінченню роботи на посаді генерального директора Фазіль стає радником з економічних питань харківських мерів Михайла Добкіна і Геннадія Кернеса, де працює до 2015 року. В цей же рік Фазіль Севіндіковіча призначають на посаду директора комунального підприємства «Комплекс з вивезення побутових відходів».

В цей же період часу Фазіль Севіндіковіч починає цікавитися політичною діяльністю, він два рази був обраний до Харківської міської ради. І вже в 2010 році він стає депутатом від Партії регіонів, а через п'ять років він діючий депутат від партії через п'ять "Відродження".

Після цього Аббасов Фазіль Севіндіковіч стає заступником голови постійної комісії, яка займається питаннями житлово-комунального господарства, благоустрою та інженерної інфраструктури міста. Так само в цей період часу Аббасов є членом фракції «Опозиційний блок« Довіряй справах ».

Компромат і чутки

Як стало відомо, ще в 2015 році група співробітників комунального підприємства "Комплекс з вивезення побутових відходів" вийшли на мітинг. Цьому послужили: скасування премій, скорочення зарплати, а протягом останніх трьох місяцях зовсім невиплата заробітної плати.

Як стверджують працівники даного підприємства, проблеми такого плану почалися у них відразу після того, як Фазиля Аббасова призначили на посаду директора. Припинення виплат заробітних плат цілком його ініціатива.

Всі представники на цьому мітингу повідомили, що планують влаштувати забастовку, а це дуже серйозно позначиться на чистоті в місті, і в короткий час місто могло просто перетворитися на величезний смітник. Таким чином вимоги були почуті і прийняті заходи в короткі терміни і все заборгованості по зарплатах були виплачені. 

За даними наданими Харківською антикорупційним центром, "департамент міжнародного співробітництва Харківської міської ради в період з 2017 по 2018 рік, були укладені договори, а аукціони з ТОВ« Платформа-19 »по ним не проводились, договорів було шість штук на загальну суму 1017000 гривень.

Стало відомо, що дані договори були укладені на такі роботи з банерами: монтаж і демонтаж демонстраційного обладнання, вони використовувалися під час проведення міськрадою різних форумів і конференцій.

Так як чинним власником ТОВ «Платформа-19» є один із синів Фазіля Аббасова, то проведення подібних махінацій не становило жодних проблем. Коли цією компанією володів сам Фазіль Аббасов в 2017 році, то вона називалася «Виробнича компанія Алмаз». 

У 2017 році КП «КВПВ», керівником якого є Фазіль Аббасов, було оштрафовано Антимонопольним комітетом. У зв'язку з тим, що були виявлені подвійні нарахування за послугу вивезення сміття по особових рахунках, наслідок виявило, що цими рахунками навіть не було зареєстрованих споживачів.

Підприємець Аббасов Фазіль

Фазіль Аббасов пояснював це тим, що насправді подвійне нарахування пред'явили за "нульовими" рахунках КП тільки з міркувань справедливості. Так як, за його словами, всі ці квартири здані в оренду, і в кожній з них проживає по 2 або 3 людини, ось вони і платять за вивіз свого сміття. Варто повідомити, що буквально за пару років кількість таких квартир помітно збільшилася, а саме з 40000 до 52000. В таке пояснення антимонопольний комітет не повірив і порахував, що нарахування такого роду є зловживанням монопольного становища. 

2017 рік Фазіля Аббасова був насичений, так само в цьому році в його будинку і офісі був проведений обшук правоохоронними органами, в ході якого були вилучені три мільйони гривень готівкою. Силові структури на той час розповідали, що слідчі дії були пов'язані з розслідуванням кримінальної виробництва за статтею 191 КК України, а саме привласнення, розтрата. На той момент часу підозрюваних у цій справі не було, а сам же Фазіль Аббасов спростовував всю інформацію щодо обшуку.

Декларація, подана Фазілем Аббасовим в березні 2019 року, мала в собі інформацію про його доходи на минулий рік. Згідно з якою вся сім'я Аббасова в складі чотирьох чоловік володіла однією квартирою, її площа складає 51,5 квадратних метрів, вона розташована в Харкові. Так само в селищі Мала Данилівка у Аббасова є особистий земельну ділянку, його площа 1500 квадратних метрів, і по близькості недобудований житловий будинок, площею 605 квадратних метрів.

Ще у сім'ї харківського депутата є автомобіль Toyota Camry 2008 року випуску. Старший син - Тарас Аббасов в 2016 році купив автомобіль BMW 520I 2012 року випуску за 811 000 гривен, а молодший - Тимур Аббасов володіє BMW 428іх 2014 випуску, вона йому обійшлася в 2017 році в 1360000 гривень.

Так само в декларації вказано, що за період 2018 року народний депутат було отримано 25940 гривень (сюди увійшла сума заробітної плати і банківські відсотки). Заробітна плата дружини чиновника за 2018 рік склав 65700 гривень, сини заробили: 69600 і 1600000 гривень.

На період 2018 року біля Фазіля Аббасова в банках зберігалося 525000 гривень. З нарахованих коштів ним було за задекларовано 788000 гривень, 68000 доларів і тисяча євро. У подружжя готівковими коштами було 635000 гривень, 19400 доларів і 9700 євро. Старший син володів готівковими коштами в розмірі Тарас 430000 гривень та 20000 доларів, а молодший Тимур - півтора мільйона гривень. 

Фотографії

Аббасов Фазіль Севіндіковіч, kharkov
Аббасов Фазіль Севіндіковіч

Аббасов Фазіль, kharkov
Аббасов Фазіль

Відео

Посилання

Фейсбук