Світлана Юріївна Андрєєва - депутатка Харківської міськради, двічі була помічницею народних депутатів. Була директором готельно-ресторанного комплексу, організатором низки заходів, а в політичній діяльності потрапила в скандал з чорним піаром на неї посипався шквал підозр щодо тісного зв'язку з підприємцем і політиком Дмитром Бойко.

Біографія

Світлана Юріївна Андрєєва народилася 21 червня 1979 року в м Харків. У своєму ж рідному місті і отримала дві вищі освіти, працювала і керувала підприємствами, прийшла і до політичної діяльності.

Світлана Андрієва, facebook

Сім'я

Різні інтернет джерела повідомляють, що Світлана Юріївна незаміжня, у неї є дочка Андріана Дмитрівна. Існує інформація, що батьком дівчинки є Дмитро Бойко, який в минулому був головою фракції «Батьківщина» в Харківській міській раді.

Освіта

Середню освіту Світлана Юріївна отримала в рідній Харківській школі № 10, по закінченню школи вступила до училища, де зайнялася вивченням хореографії. Училище закінчила з відзнакою.

Вищі освіти майбутня депутатка отримала в гуманітарному університеті на факультеті бізнес і управління, а кількома роками потому там же в харківському вузі вивчала соціологію. Продовжила поглиблене навчання і відправилася вступати до аспірантури, поступово працювала над кандидатською дисертацією на тему: «Особливості політичної діяльності жінок в сучасному українському суспільстві: компаративний аналіз практик»

Кар'єра і бізнес

Перше місце роботи було на фірмі «Надія». Далі тривалий період часу Світлана Юріївна була директором готельно-ресторанного комплексу «Дружба». Директорувала в цьому комплексі протягом 13-ти років, а керівником цього комплексу був саме Дмитро Бойко. Творча сторона і активність Андрієвої теж не затихали, адже вона була головою, а також партнером танцювальної школи «Litvinoff Dance». В ході своєї творчої діяльності Світлана організовувала ряд заходів, проводила безліч великих фестивалів та турнірів зі спортивних і бальних танців.

Світлана Андрієва, facebook

В процесі своєї політичної діяльності Світлана Юріївна в різний період часу була помічницею народних депутатів. В період часу з 2007-2012 на громадських засадах була помічницею Олега Геймана, який представляв партію «БЮТ», а з 2012 по 2014 роки, також на громадських засадах виступала як помічниця Арсена Авакова, який в той період часу, теж входив до фракції «БЮТ».

З другої половини 2018 року Світлана Юріївна організовувала ряд заходів для розвитку бізнесу та особистості. Такі заходи вона організовувала не тільки в Україні, а й за кордоном, все це проходило через компанію «Event 0007».

Спробувати себе в якості депутата Андрєєва вирішила з 2010 року, саме тоді вона вперше балотувалася в депутати міської ради, йшла від партії «Батьківщина». Але перша спроба не увінчалася успіхом, в депутатство вона не пройшла. У 2013 році була більш вдала спроба, тоді вона очолила партійну організацію «Батьківщини», але в Слобідському районі (по-старому це Комінтернівський район). До неї партійною організацією керував Дмитро Бойко, якого вона, власне, і змінила, а Бойко тим часом вирушив на підвищення і став керувати Харківським осередком цієї партії. У 2015 році Андрєєва увійшла в число депутатів Харківської міської ради, але в цей раз балотувалася вона не від «Батьківщини», а від політичної сили «Відродження». Будучи в міськраді, Світлана увійшла до складу постійно діючої комісії з гуманітарних питань і в той же момент вона стала членом депутатської партії «Опозиційний блок».

Світлана Андрієва, facebook

Компромат і чутки

Коли Світлана Андрєєва вперше в 2010 році балотувалася в депутати Харківської міської ради, то на неї від невідомих джерел посипався чорний піар. Коли вона балотувалася в депутати міськради, то агітатори стали поширювати інформацію, нібито з зізнаннями самої Андрєєвої про те, що вона стриптизерка і є утриманкою не без відомого підприємця Дмитра Бойко, який нібито заради неї і кинув свою сім'ю. В агітаційній брошурі говориться, що заради любові Дмитра і Світлани, чоловікові довелося піти зі своєї родини, але він продовжує допомагати дітям. Так само в матеріалі робиться посил на те, що саме Бойко допоміг Андрєєвій закінчити університет і вона вже знає, про те, які закони діють на політичній ниві.

Але при зустрічі з журналістами Світлана Юріївна називала це все елементарним чорним піаром, які придумали злі язики. Але як би там не було, на тих виборах Андрєєвій все ж не вдалося отримати місце депутата міської ради. Щоб так просто не залишати цю історію не завершеною кандидатка в депутати зробила відповідні заяви через пресу, а також збиралася звернеться в прокуратуру і поліцію.

Світлана Андрієва, facebook

Коли ж Андрєєва все-таки стала депутатом міської ради в 2015 році, то вона вже не була такою балакучою з пресою і на засіданнях в сесійних залах. Андрєєва буквально потрапила в список «німих» депутатів, і була однією з тих, хто жодного разу за час свого депутатства не виступала на сесіях в Харківській міській раді. На кожну тему і питання, який вноситися на сесію в розгляд - завжди є, що сказати і що обговорити, внести свої пропозиції і корективи, але мабуть не для Світлани Юріївни. Втім вона була така не одна, згідно з інформацією у відкритих джерела за три роки депутатства тільки 29 з 84 місцевих депутатів виступали з різними пропозиціями та іншою інформацією на пленарних засіданнях. 

Коли розглядалося питання про скасування рішення виконкому щодо підвищення тарифу на проїзд, то Світлана Юріївна вирішила зовсім не голосувати, вона була в числі 10-ти депутатів, які не брали участі в голосуванні. Втім, і прийоми громадян у Світлани Юріївни проходили якось по цікавому. Адже вказуючи свої приймальні дні, Світлана не вказувала телефони для зв’язку.

У своїй декларації за 2018 рік Світлана Юріївна зазначила, що у неї є автомобіль марки БМВ. До речі, в одній з минулих декларацій Світлана вказувала, що у неї немає власного автомобіля, але вона їздить за дорученням.  Володіння цінними паперами та корпоративними правами на будь-які підприємства у неї відсутні. Згідно з декларацією об'єкти нерухомості у неї також відсутні.

Світлана Андрієва, facebook

У своїй першій декларації в ролі депутата міської ради за 2015 рік Світлана Андрєєва виявилася в списку депутатів бідняків. Згідно з опублікованими даними за той рік вона заробила не багато більше 16-ти тисяч гривень, при цьому в доходах членів сім'ї було вказана цифра «0», а це означає, що на дочку Андрєєва нічого не отримувала і з нею удвох вони жили на тисячу триста шістьдесят чотири грн у місяць. 

При цьому яскраві знімки в соціальних мережах говорили про те, що Світлана веде досить яскравий образ життя і нерідко подорожує за кордоном на жарких курортах.

З приходом осені Андрєєва взяла участь в акції з висадки дерев для озеленення Харкова. Про свої емоції вона ділилася на своїх сторінках в соціальних мережах. 

Новою діяльністю і новим захопленням Світлани є робота в Харківському агентстві нерухомості «Контракт нерухомість», але так як справа нова то на цьому терені вона поки ще не проявила себе з якоїсь однозначної сторони. 

Фотографії

Світлана Андрієва, facebook

Світлана Андрієва, facebook

Світлана Андрієва, facebook

Відео

Відеоматеріалів у відкритих джерелах не знайденно 

Посилання

Фейсбук

Інстаграм