Український підприємець Максим Шкіль є засновником холдингу "MS Capital", який об'єднує підприємства сфери дорожньо-мостового будівництва, залізничної логістики, видобутку та переробки граніту, автомобільного та аграрного бізнесів. Максим Шкіль також обіймає посаду голови Комітету з питань розвитку інфраструктури Федерації роботодавців України.

Біографія

Максим Вікторович Шкіль народився 19 серпня 1983 року у Львові. Має три вищі освіти та ступінь кандидата юридичних наук.

Сім'я

Підприємець одружений і виховує двох дочок. Серед спортивних захоплень бізнесмена тренування з боксу і кроссфіту, а також більярд.

Кар'єра і бізнес

Свій власний бізнес Максим Шкіль почав в 2006 році, створивши в партнерстві з іноземними інвесторами Бехівський кар'єр, який спеціалізується на видобутку і переробці граніту. У його виробничі фонди в наступні роки інвесторами було вкладено понад 20 мільйонів євро, що дозволило підприємству зайняти провідні позиції на ринку.

У травні 2021 року «MS Capital» придбав 100% корпоративних прав БГК. На підприємстві реалізована інвестиційна програма: оновлено парк спеціалізованої кар'єрної техніки та матеріально-технічна база в цілому. Кар'єр вийшов на повну планову потужність, що дозволяє відвантажувати понад 100 вагонів щебеню на добу і виробляти 2 млн тонн готової щебеневої продукції на рік.

У 2011 році Максим Шкіль створив "Першу логістичну компанію", яка спеціалізується на перевезеннях зернових залізничним транспортом. Компанія володіє інноваційними вагонами-хоперами, піввагонами. Власний парк складається з більш ніж 1000 вагонів. ПЛК займає лідируючі позиції на ринку перевезень зернових культур в Україні і представлена у всіх регіонах країни. Серед партнерів першої логістичної-найбільші трейдери.

У 2015 році підприємець купує корпоративні права "Audi Центр Одеса Південь». Через рік побудований і введений в експлуатацію найбільший в Україні дилерський центр, який також став першим центром в концепції Audi Sport. "Audi Центр Одеса Південь" займає зараз 20% ринку серед дилерів Audi в Україні.

У 2016 році Максим Шкіль заснував Групу компаній " Автострада", яка є одним з лідерів дорожньо-мостового будівництва. Компанія реалізує проекти будь-якого рівня складності, для цього має власні виробничі ланцюжки і замкнутий цикл виробництва, володіє унікальним сучасним парком техніки в більш ніж 2500 одиниць. У команді "Автостради" - понад 5000 співробітників. З першого дня в компанії впроваджені європейські стандарти якості.

У 2020 році холдинг "MS Capital" засновує "Прилуцьку аграрну компанію» та інвестує в купівлю елеватора та корпоративних прав компанії "Курс-Агро", яка займається вирощуванням сільськогосподарських культур у Полтавській та Чернігівській областях. Завдяки високопродуктивній організації процесів та сучасній техніці підприємства мають одні з найвищих показників врожайності в Україні.

Крім розвитку бізнесу, Максим Шкіль вже більше 10 років займається благодійністю, допомагає дітям, які позбавлені батьківського піклування і опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Компанії, що входять в "MS Capital", є соціально відповідальними, підтримують профільні навчальні заклади, медичні установи, допомагають в реалізації спортивних ініціатив, зокрема в таких видах, як стронгмен і вільна Боротьба.