Біографія

Игорь Абрамович

Ігор Олександрович Абрамович народився 24 серпня 1984 року.

Знак Зодіаку: Лев

Народився в рік Дерев'яного Щура

Розмовляє російською, українською та англійською

Національність: єврей українського походження

Віросповідання: невідомо

Скільки білих плям в біографії народного депутата від Опозиційного блоку - За життя? Чому він приховує своє минуле і сьогодення? - Розгадки в цьому матеріалі.

Сім'я

Игорь Абрамович

Ігор Абрамович, досьє на якого все ще формується в Мережі, є сімейною людиною. Він має дружину по імені Марина. ІнформаціЯ про вік обраниці народного депутата і роді її діяльності - відсутня.

Пара має чотирьох дітей, х, сина Іллю і дочок Ніку. Лію і Дашу. У депутата є дружина, однак інформація про неї у відкритих джерел - відсутня.

Освіта

Игорь Абрамович

Згідно з інформацією з відкритих джерел, біографія Ігоря Абромович має главу про вищу освіту. Депутат і підприємець нібито свого часу закінчив один зі столичних ВНЗ, проте в Мережі немає конкретної інформації про роки навчання, місці і спеціалізації нинішнього політика.

Кар'єра і бізнес

Игорь Абрамович

У Мережі вкрай мало інформації про обставини його особистого та професійного життя. Нинішній представник партії Опозиційний блок За життя не розповідає про свою роботу або сімейні справи.

Згідно з деякими джерелами. Ігор Абрамович був помічником депутата Верховної Ради шостого скликання Олександра Фельдмана.

Крім того, на ім'я Абрамович Ігоря Олександровича зареєстровано підприємство Украгазінвест. Відзначимо, що одним із власників даної газодобувновної компанії є одіозний лідер депутатської групи Відродження у восьмій версії українського парламенту - Віталій Хомутинник.

Широкій громадськості ім'я Ігоря Абрамовича стало відомо лише в 2019 році. Тоді підприємець обрався до Верховної Ради України від Опозиційного блоку - За життя.

У дев'ятому скликанні парламенту він займає місце заступника голови Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики.

Крім того, Ігор Абрамович є заступником члена Постійної делегації у Парламентській асамблеї НАТО.

Відзначимо, що згідно з податковою декларацією депутата за 2018 рік, він був безробітною людиною.

Бізнесмен, якого також пов'язують з компанією Інтер Енерджі (Inter Energy) на момент обрання значився безробітним. Депутат нібито жив на дивіденди від попередніх капіталовкладень. Зокрема, він нібито заробив 29.733.308 грн, банківських відсотків (204.442 грн), а також отримав від здачі майна в оренду дохід в 1000 грн.

Відомо, що в якості заощаджень в банках у нардепа зберігається понад 4 мільйони гривень і більше 250 тисяч доларів. Також політик задекларував наявність 1 євро.

Абрамович має солідні запаси готівки: більше 15 мільйонів гривень, майже мільйон євро і близько 2 мільйонів доларів.

Крім того, значні кошти є у подружжя політика Марини. Так, їй належить дві квартири в Києві, площею понад 81 і 48 метрів. Є у Абрамович жилоплоща в Києві площею понад 60 метрів.

Нардеп зазначив, що має власність в Києві, яку йому передали в безкоштовне користування. Площа квартири становить майже 200 квадратних метрів. Крім того, політик декларував право на чверть квартири в тому ж Харкові.

Ігор Олександрович володіє двома дорогими швейцарськими годинниками, марок Ролекс і Брігет. Він також може похвалитися цінними запонками від Тома Форда і Якобс і Ко. Крім того, йому належать аксесуари від модних будинків Гермес і Лора Піана.

Політик, компромат на якого є рідкістю в Мережі, має колекцію творів мистецтва. Йому належать 8 картин невідомого авторства, статуя, скульптура і цінна ікона. Йому належить рукавичка з автографами різних чемпіонів світу.

Також Ігор Олександрович має цінний офісний гарнітур марки Poltrona Frau.

Відзначимо, що офіційний мільйонер не має власного транспорту. На сімейство Абрамовичей не зареєстровано жодного автомобіля. Вони користуються транспортними засобами, які якісь особи передали їм в безкоштовне користування. Друзі пари дали їм в користуванні розкішні авто марок Хонда, Лексус, Мерседес і Порш.

Компромат і чутки

Игорь Абрамович

Ігор Олександрович є вкрай закритою фігурою. Абрамович, про яку не знає навіть Фейсбук, на перший погляд, нібито не має минулого.

Незважаючи на наявність тезки-арт-дилера, нинішній депутат майже не має фото в Мережі, не спілкується зі ЗМІ та не розкриває деталі про своє минуле.

Депутат навіть не розкриває джерела своїх багатомільйонних доходів, відзначаючи, що отримав гроші від колишніх проектів, характер яких не відомий.

Численні ЗМІ хвілює біла біографія нового народного депутата, якій відразу ж отримав важливі призначення в Верховній Раді і парламентської комісії при НАТО. Окремі журналісти і користувачів Мережі відкрито називають його особистість підозрілою, а призначення в Раді - фіктивними.

Є непрямі дані про те, що Ігор Абрамович зв'язується зі скандальним Віталієм Хомутинником. Саме на нього була оформлена компанія Укргазінвест, якої нардеп від Опозиційного блоку був власником довгий час.

Відзначимо, що діловий партнер Абрамовича має вкрай негативну репутацію. Депутата кількох скликань Ради відкрито звинувачували в корупції, договірних голосуваннях, відмиванні грошей і відстоюванні інтересів великого бізнес в парламенті.

Окремої згадки заслуговує репутація партії Абрамовича - Опозиційного блоку За життя і її лідерів. Зокрема главу політичної сили Віктора Медведчука звинувачують в зраді інтересів України, відмиванні грошей, співпраці з так званими ЛНР і ДНР, підриві державного суверенітету і блокуванні діяльності ВСУ. Представники Опозиційного Блоку За Життя їздили в Москву в рамках передвиборної компанії 2019 року, де зустрічалися з вищими чиновниками РФ, що викликало бюрю протесту серед патріотично налаштованих українців.

Фотографії

Игорь Абрамович

Игорь Абрамович

Игорь Абрамович

Відео

Посилання

Посилання на сторінку депутата на сайті Верховної Ради.