Український політик. Народний депутат України. Член партії Всеукраїнське об'єднання "Батьківщина" з 7 липня 2007 року. Голова наглядової ради Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія»

Дата і місце народження: 26 вересня 1973 року, Червоноград Львівської області

Посада: Народний депутат України чотирьох скликань

Фракція: ВО «Батьківщина»

Одружений. Батько чотирьох дітей.

Дружина: Валентина Дубіль

Освіта

Київський національний економічний університет, Національна академія державного управління при Президентові України

У 1992 році закінчив Прилуцьке медичне училище за фахом фельдшер-акушер, у 2004 - Київський економічний університет за напрямком «Економіка і підприємництво». Магістр в галузі економіки, підприємництва і маркетингу. У 2015 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України за спеціальністю "Управління суспільним розвитком" та здобув кваліфікацію магістра управління суспільним розвитком.

Політична кар'єра

З 1998 до 2002 року — депутат Прилуцької міської ради.

У 2002 році балотувався у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 210 Чернігівської області, отримавши 29 тисяч голосів і посівши друге місце.

З 2006 до 2008 — депутат Дніпровської районної ради міста Києва.

З 9 червня 2008 до 12 грудня 2012 року — народний депутат України VI скликання від Блоку Тимошенко. Член Комітету Верховної ради з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

На парламентських виборах у 2012 році був обраний депутатом Верховної Ради України по одномандатному мажоритарному виборчому округу №205 від партії ВО «Батьківщина». За результатами голосування отримав перемогу, набравши 50,20% голосів.

Заступник голови Комітету Верховної Ради з питань бюджету.

У червні 2014 року обраний народним депутатом України від ВО «Батьківщина». Член Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

У січні 2019 року Валерія Дубіля обрано заступником Голови партії «Батьківщина».

На парламентських виборах у 2019 році обраний депутатом Верховної Ради України від ВО «Батьківщина». Член однойменної фракції.

Обіймає посаду першого заступника комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування у Верховній Раді України IX скликання, голови підкомітету з питань технічного регулювання та стандартизації у сфері охорони здоров'я.

Волонтерська діяльність

Дубіль Валерій Олександрович

З 2000 року, спершу як президент Благодійного фонду «Європа», а потім - як голова наглядової ради Благодійного фонду молодіжної ініціативи «Надія», Валерій Дубіль активно займається волонтерською діяльністю. Більше 20 років разом з командою опікується медичними закладами, допомагає важкохворим дітям, малозахищеним і багатодітним родинам, підтримує громадські ініціативи на рідній Чернігівщині.

З початком повномасштабного вторгнення Валерій Дубіль розширив поле своєї діяльності і основні зусилля спрямував на підтримку військових та медичних закладів, в яких рятують поранених захисників та мирних громадян.

Регулярну допомогу отримують військові госпіталі, госпіталі прикордонників, МВС, медичні заклади у містах, де проводилися активні бойові дії, прифронтові шпиталі, лікарні на лінії зіткнення. Валерієм Дубілем налагоджена співпраця з провідними організаціями США та України, і спільними зусиллями доставлено в Україну медикаменти та обладнання найвищого рівня на сотні мільйонів гривень.

За сприяння Валерія Дубіля системну допомогу отримують підрозділи Сил оборони. Більше 400 fpv-дронів, сотні станцій Starlink, десятки автомобілів безпілотників Mavic, тепловізорів та прицілів він разом з командою передав підрозділам ЗСУ, Державної прикордонної служби України та Головного управління розвідки.

Щотижня Валерій Дубіль здійснює гуманітарні поїздки на Донеччину, Харківщину, Херсонщину, Сумщину, Чернігівщину, Миколаївщину, Дніпропетровщину, наголошуючи, що його головна місія - рятувати життя.

Фото

Дубіль Валерій Олександрович

Дубіль Валерій Олександрович

Дубіль Валерій Олександрович

Соцмережі

https://www.facebook.com/valeriidubil

https://www.facebook.com/nadia.fund

http://nadia-fund.com/