Східна Україна перетворилася на один з найбільш замінованих регіонів світу, де боєприпаси, що не розірвалися, становлять небезпеку для 220 тисяч дітей. Про це заявив в середу Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ),

Повідомляє УНН.

ЮНІСЕФ закликав всі сторони конфлікту на Донбасі до припинення бойових дій та дозволити почати розмінування і відновлення всіх постраждалих від бойових дій районів.

“Східна Україна стала одним з найбільш замінованих місць у світі, що ставить під загрозу 220 тисяч дітей, які проживають, грають і ходять до школи у районах, засмічених мінами, боєприпасами та іншими смертоносними пережитками війни”, — йдеться в повідомленні ЮНІСЕФ.

Крім того у самому звіті представника фонду в Україні Джованни Барберіса, яка закликала всіх учасників бойових дій "негайно припинити використання небезпечної зброї, яким завалені житлові райони, що піддає дітей постійної небезпеки бути вбитими і покаліченими".

Популярні новини зараз

Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте

Ощадбанк скасував обмеження для власників карток: що стане безкоштовним

Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня

Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім

Показати ще

За даними Дитячого фонду ООН, з січня по листопад щотижня уздовж лінії зіткнення, що розділяє підконтрольні Києву і бойовикам райони Донбасу, гинула дитина. Міни та не здетоновані боєприпаси протягом цього періоду були основною причиною смерті і поранення дітей, при цьому багато хто з тих, що вижили залишилися інвалідами на все життя.

Посол ЮНІСЕФ Орландо Блум побував на Донбасі.Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв про каторожні будні дітей на Донбасі під час війни.