Нападник збірної України Роман Зозуля прокоментував конфлікт з фанами "Райо Вальєкано", через який зірвався його перехід в мадридський клуб.
"Вони говорять, що допомагають Донбасу, і я так зрозумів, вони проросійські. Я ні ногою у таку команду з такими уболівальниками", - розповів Зозуля в інтерв'ю "ТСН Проспорт".
Читайте також: "Райо Вальєкано" кличе Зозулю назад
27-річний українець додав, що міг залишитися у "Райо", але поставив родину вище за футбол, адже не хотів проблем для своїх близьких.
В останній день зимового трансферного вікна Роман Зозуля перейшов з "Бетіса" до "Райо Вальєкано" на правах оренди. Мадридські фанати, які є прихильниками лівих політичних поглядів, звинуватили українського футболіста у нацизмі через підтримку української армії.
ТЦК знайшли лазівку: чоловікам з бронюванням загрожує мобілізація
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Пенсії перерахують тричі: коли літнім українцям сподіватись на підвищення
Прибавка до пенсії після 65 років: кому підвищать виплати автоматично
Зозуля вимушено повернувся до Севільї. Він не зможе грати в офіційних матчах за "Бетіс" до кінця сезону, адже заявлений за іншу команду.
Як повідомляв портал "Знай.ua", українські уболівальники та футбольні діячі підтримали Зозулю флешмобом у соцмережах.