До проведення Євробачення в Києві залишаються лічені місяці. За цей час нам хотілося б представити вам всіх майбутніх учасників конкурсу і зруйнувати одну з найстійкіших традицій Євробачення - голосування за "сусідів".

Голосувати за свого представника, за правилами конкурсу, не можна, тому зазвичай всі країни-учасниці діляться на "пісочниці", всередині яких все віддають найвищі бали державам, з якими мають спільні кордони: Прибалтика, Скандинавія, Балкани і т.д.

Наша мета - познайомити вас ближче з музикантами. Щоб, відправляючи вирішальне СМС, ви голосували за пісню, номер, виконавця - і не звертали уваги, з якого куточка Європи він приїхав.

Македонія - Яна Бурческа

Македонія однією з перших назвала свою представницю на Євробаченні-2017. Ще в листопаді нею стала Яна Бурческа (Jana Burčeska). 23-річна співачка прославилася завдяки участі в талант-шоу, а співати почала з 4-х років.

Популярні новини зараз

До 50 гривень за куб газу: експерт розповів, якими можуть бути нові тарифи на комунальні послуги

Сімейка російських блогерів вморила голодом своє немовля: хотіли, щоб дитина "їла" сонячні промінчики

"Нафтогаз" попередив про важливі зміни: для кого починають діяти нові правила

Головні новини за 21 вересня: "поранення" Олени Зеленської, посилення мобілізації в Україні та заборона на виїзд за кордон

Показати ще

З якою піснею виступить Яна в Києві, поки невідомо. Справа в тому, що в Македонії спочатку вибрали учасницю, а потім вже будуть вибирати пісню для неї. Для цього був оголошений конкурс, на який свої композиції могли надсилати і македонські, і іноземні автори.

Поки пропонуємо вам послухати одну з пісень Яни, яка стали мега-хітом в Македонії.

Бельгія - Blanche

Еллі Дельво (Ellie Delvaux), відома як Blanche (Бланш), - співачка і автор пісень, яка в 2017 році буде представляти Бельгію.

Учасник від Бельгії посів в минулому році 4-е місце, і Бланш не має наміру поступатися йому, адже вона вже досвідчений боєць, брала участь у багатьох міжнародних пісенних конкурсах і двічі отримувала нагороду за кращий альбом року.

Разом з П'єром Дюмуленом вона є авторкою пісні, з якою поїде завойовувати Київ. Оскільки ця пісня ще не представлена ​​публіці, послухайте одну зі старих композицій Бланш.

Нагадуємо, що офіційним туристичним оператором Євробачення-2017 обрано компанію "Пілот".

"Пілот" надаватиме послуги бронювання готельних номерів офіційним делегаціям, пресі, представникам Європейської мовної спілки, спонсорам і партнерам шоу, а також фанатам Євробачення, які приїдуть в травні до Києва.