Українська співачка та екс-депутат Злата Огнєвіч постраждала від головного символу 2016 року.
Про це пише "Обозреватель".
Під час фотосесії для обкладинки одного з видань артистка кілька годин позувала разом з мавпою у святковій сукні.
Новорічну зйомку в якій співачка і тварина тримаються за руки, планували кілька тижнів і ретельно готували. Проте поведінку мавпи ніхто не міг передбачити. У якийсь момент "мила тварина" вчепилася зубами у співачку.
"Вона вп'ялася мені в руку, я стояла, не ворушилася і думала: "Хоч би не відкусила". Потім я розповідала про цей інцидент своїм друзям, вони сказали, що це знак долі. Я думала про одне: так тебе ж позначив символ 2016 року", - поділилася Злата Огнєвіч.
Перевірять кожного по 10 разів: мобілізацію та перевірки хочуть посилити
ТЦК більше не вирішують: Кабмін тихо переписав правила мобілізації, що тепер зміниться для українців
Виплати як у Європі: українцям готують нову систему соціальної допомоги
Гаманці пенсіонерів поважчають: хто отримає 20-відсоткове підвищення
Читайте також: Злата Огневич заспівала українську колискову (відео)
Працівники Цирку "Кобзов", звідки привезли мавпочку, запевнили, що всі тварини щеплені і життю Злати Огнєвіч ніщо не загрожує.
Артистка поділилася, що ніколи не забуде цю фотосесію. З'ясувалося, що вона і раніше відчувала якийсь певний страх щодо мавп.