Журналістка клубного каналу "Евертона" Дженніфер Джуелл пообіцяла роздягтись, якщо її улюблений клуб стане чемпіоном Англії. Таким чином, дівчини прийняла естафету від легендарного нападника "Лестера", а сьогодні телеведучого Гарі Лінекера.
"Кидаю виклик Гарі Лінекеру! Якщо "Евертон" виграє Прем'єр-лігу у цьому сезоні, я одягну бікіні та станцюю у першій фан-зоні на стадіоні команди", - написала Джуелл у Twitter.
Зазначимо, що Дженніфер активно веде сторінки у соціальних мережах і без чемпіонства "Евертона" дарує фанатам пікантні знімки. "Іриски" непогано розпочали новий сезон, зігравши у нічию із "Тоттенгемом", тож фанати можуть розраховувати на шоу від улюбленої ведучої.
Читайте також: Ярмоленко не вразив нового тренера "Евертона"
Нагадаємо, Гарі Лінекер у минулому сезоні пообіцяв провести ефір у трусах, якщо "Лестер" стане чемпіоном. "Лисиці" створили сенсацію, а славетний футболіст виконав обіцянку минулого тижня.
Скільки триватимуть сильні морози: арктичні холода скували країну
Не втратьте гроші: банк попередив всіх українців, хто встановив "Мобільний Ощад"
Індексація пенсій у 2026 році: на кого чекає підвищення, а хто залишиться без змін
Кубометр – 80 грн: українців попередили про перерахунок тарифів
Fair play to @GaryLineker ! If Everton win the league this season I'll present the first Fan Zone next year in...